Ducati 848 (2008)

Vlastník Mr.Ducin848
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 23.3.2013

Vloženo: 13.06.2010, Uskutečněno: 08.06.2010, Stav tachometru: 11355 km, Zhlédnuto: 3x

Je pondělí a po domluvě s Honzou (nový známý od Trachtíka, který chce občas vyrazit na okruh) jej vyzvedávám v poledne ve Svojeticích a po naložení jeho motorky na vlek, vyrážíme do Mostu. I když má R1, bude na dvouval dnu jedna skupinka pro lidi co nemají rozum a jezdí na 4 a více hrnkách.
Dorážíme po 15 hodině a tak máme dost času si najít místo a sundat motorky. Pak se koukneme s Honzou na závod Biker Cupu. Kde jak koukám na časy v supersportech, bych měl se svým best časem taky šanci na první řadu. Kdo tam nechyběl, byl zase Murgaš, kluk co je snad rentiér a jen objíždí okruhy. Supersporty byli rozdaný hned po prvním kole v poklidu se dojeli. V superbikách už se trošku i bojovalo a jelo velmi slušně. Po konci si jdeme dodělat motorky, jelikož na Slovakiaringu, jsem jí naložil do auta, tak jak dojela po závodě. Tak abych měl na druhý den vše připraveno.
Večer se ještě přesuneme blíž k boxu č 37, kde je hlavní tábor. Večer doráží i Karlos na svojí 1098 a autem zbytek jeho party. Jelikož Honza neseděl na motorce 3 roky a tím nebyl dlouho v Mostě, rozhodli jsme se zkrátit si večer a prošli si okruh po svých. Kde se snažím co nejvíce nastínit ideální stopu, z toho co jsem pochytil. Pak se zastavujeme u Karlose na vynikající klobásky a jdeme spát. Ráno se probouzíme do pošmourného počasí, dokonce i kapka na mě spadla, ale bylo jich jen pár a v zápětí se obloha rozjasnila a vypadalo, že se loňský deštivý dvouval den nebude opakovat. Jako první vyráží Honza, jdu se na něj kouknout do zatáčky. A pak se jdu připravit na svoji jízdu. Hned v první jízdě zajíždím čas 1:53 což mě řadí na první místo v kvalifikaci, ale ještě se neraduji. Jsou za mnou jména, jako Alan, Béča, špageta a NoriHaga, teprve dorazil. V první jízdě zjišťuji, že v kategorii bez mozku, jsou velké časové rozdíly. Nedá se nic dělat, alespoň si zapředjíždím. Do druhé jízdy jdu s tím, že se budu soustředit více na ideální stopu a styl jízdy. Hned po nájezdu jsem si vytvořil před sebou volno a hned v prvním kole zajíždím svůj best 1:51.400 a v dalším kole ještě porychlím na 1:51.171 pak už jsem měl před sebou pomalejší jezdce a další zrychlení se nekonalo. I tak mě to stavilo na 2 místa na roštu, hned za NoriHagou. Ve třetí jízdě se mi už nepodařilo zrychlit a tak zůstavám se stejným časem na 2 místě na roštu. V to jsem ani nedoufal, že za sebou nechám Špaketu, Alana (ten se po těžkém výstupu ze sedla vrací do formy) a Béču ti všichni na litrech jen já se svojí holčičí motorkou. To mě ani ve snu nenapadlo, ale stalo se. V pauze si dáváme super klobásku a já se začínám soustředit na závod.

• Příprava na pády

Po loňské zkušenosti, jsem laboroval a scháněl pomoc, kterou jsem nakonec našl v podání pomocné ruky Douchy, aby mi při případném pádu zhasnul motor. Jelikož Ducati snad jako jendiná pádové čidlo nemá. V mostě mi Douchi

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11931km
  • První ježděni Pirelli Day Most - IV Racing

Tak konečně přišel po 8 měsících den, kdy se zase chystám na okruh. Už jsem se nemohl dočkat a díky školení na licenci vyrážím do Mostu v sobotu po třetí hodině. Na okruh dorážím kolem pátý hodiny, a jelikož nevím, kde z

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11930km
  • Kompletace v MOTOROBERT Brandýsek

Byl nejvyšší čas na to zkompletovat zase mého miláčka. Po domluvě s Robertem, to padlo na tento víkend. Dovezl jsem do dílny zbytek dílů, kde již čekal připravený motor. Při pohedu na tři místa, kde byl rám, pak krabice

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.01.2011