Ducati Monster 695 (2006)

Vlastník Windy
Vloženo 30.8.2009
Aktualizováno 9.10.2010

Lítání po okruhu s DA Racing

Vloženo: 04.06.2010, Uskutečněno: 27.05.2010, Stav tachometru: 18490 km, Zhlédnuto: 7x

Tak a právě se to stalo. Rozhodla jsem se že vyzkouším nový štítek a jak mi drží pnemuatiky. A samozřejmě kde jinde než na okruhu. Tentokrát to u mě na celé čáře vyhrálo Brno. Jednak proto že v Brně jsem ještě nebyla a za druhé proto, že mi vyhovoval termín.
To že kace s DR racing jsou super nebudu opakovat. Spíš bych se ráda rozepsala o chování motorky na tomto velmi rychlém a neijak záludném okruhu.
Jezdila jsem na němjak za mokra tak na téměř suchém povrchu a musím říct že pneu bridgestone batlax co mám obuté mě mile překvapily. Ani jedno uklouznutí a to ani za mokra.
Také se mi výborně osvědčil štítek, za který jsem se při jízdě schovala. Jezdilo se mi výborně a ještě teď se moc ráda podívám na záběry onboard kamery se kterou jsem tam pilně natáčela.
Ono o tom jakou mi lítání v Brně přineslo radost svědčí i dosažený čas 3:04 a obroušená stupačka.
Bohužel ať dělám co dělám, kolínko tam ne a ne strčit a to už jsem byla nakraji gum a i napůl vylezlá z motorky . Vysednout víc tak už jsem vystoupila a stejně mi k zemi chybí kusanec.
No nic tak třeba někdy příště...

Hlína (0) napsal 13.10.2011 v 22:51

Krásný stroj... Ať jezdí a spoustu km bez nehod

• Slovakiaring

Zrychlujeme, lítáme, bavíme se a čas se krásně pomaličku mění ve vzpomínky. Letos podruhé jsem navštívila Slovakiaring. Opět s agenturou DA-Racing - opět s partou přátel, které začínám konečně poznávat nejen podle komb

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.10.2010
    Uskutečněno: 29.09.2010
  • Metzeler Sportec M5

nové gumy Jak idylická a běžná záležitost se to leckomu může zdát. Vyberete si ty nej, objednáte si je, těšíte se na ně a vyhlížíte ppl či poštu, prostě jako na smilování čekáte až nastane den D. Když k Vám vaše vys

Vloženo: 12.08.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Štítek

Není to sice přesně dneska ale dnes jsem se rozhodla že je načase zase něco připsat do deníčku. Jak už jsem jedou o Ducce řekla, je nahatá. a tudíž to na ní fouká a to tak že docela dost. Pořídila jsem si vyšší štítek

Vloženo: 22.05.2010
    Uskutečněno: 22.05.2010