Honda CB 600S Hornet (2000)

Vlastník Dammster
Vloženo 12.4.2010
Aktualizováno 22.1.2011

Vloženo: 26.05.2010, Uskutečněno: 26.05.2010, Zhlédnuto: 1x

Tak dnes mám za sebou první kilometry, zhruba 180. Zatím jsem hodně nadšený, je to samozřejmě obrovský skok. Co se mi líbí je, že pokud chci, tak Hornet je moc hodná motorka. Pokud je třeba přidat, tak ve vysokých otáčkách je z něj opravdu rychlý sršeň. Dále co mi vyhovuje, že v 50 km/h jedu na trojku a žádný problém, stejně jako na šestku ve 90-100 km/h. Při jízdě se spolujezdcem jsem rozdíl nerozeznal. Musím akorát zadní centrál nastavit z tvrdého na střed, mělo by to být lepší.

• Příprava na sezónu

Vzhledem k počasí jsem se už vrhnul na mazlíka v garáži. Neočekával jsem nějaké velké problémy, zkrátka běžné uvedení do provozu. Dobil jsem baterku, vyčistil, namazal a napnul řetěz. Doufoukl pneumatiky, dolil trochu ol

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.03.2012
    Uskutečněno: 05.03.2012
  • Nový výfuk Creptus

Včera jsem si byl pro mazlíka. Výsledek je vidět na videu, jsem moc spokojený. Skvělá práce.http://www.youtube.com/watch?v=X6OAEind-jA

Vloženo: 31.08.2010
    Uskutečněno: 30.08.2010
  • Nové destičky

Dnes došlo na nové destičky. SBS dozadu i dopředu, všechny vyměněny. Jsem s nimi moc spokojený, brzdí oproti minulým (což nevím co bylo zač, dával je tam ještě minulý majitel) jak drak. Investice celkem asi cca 2500 koru

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 13.08.2010