Ducati 848 (2008)

Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 23.3.2013

Vloženo: 15.07.2008, Uskutečněno: 15.07.2008, Zhlédnuto: 19x

10.7.2008 MOTOŠKOLA č.2:
Počasí ráno moc nepřálo, ale touha po jízdě na okruhu byla silnější Vyrazili jsme z Prahy za deště a sraz se zbytkem byl za odbočkou na Benšov na prvním odpočívadle. Sešli jsme se Já, Petr a david s hondou 500 CBF a Libor (Cvrk) Honda 600 a jelo se Přšelo skoro celou cestu, až 50km břed Brnem přestalo. Cestu jsme zvládli a měli dost času si odpočinout a pokoukat na jízdy, co tam byli. Motoškola začla pozdeji, z důvodu smrti jednoho z instrukorů ONDŘEJE LELKA - odpočívej v pokoji. PO vysvětlění zpoždění zkrácená teorie a šup na dráhu. Tentokrát, jsem šel do nejrychlejší skupiny, kterou po Ondrovi převzal Pepa Sršeň. Kluci jezdili ve střední skupině. Prvních 25 min. jsem jezdil na konci skupiny, nikam jsem se necpal a hezky si to užíval. Druhou 25min. se již porychlilo a had se rozthl kousek přede mnou a tak mi nezbylo než předjet pomalejší a dohnad svou skupinu, už byla na dohled, když začali předjíždět pomalejší skupinu, to jsem nestihl a tak jsem předjížděl sám a zbytek jízdy jsem si jezdil svou jízdu. Nejprve pravé kolínko a pak levé, stále jsem cítil nepříjemný pocit, když mi koleno škrtlo o asfalt, ale už to nebylo takové leknutí, jako při první motoškole. Pomalu jsem zrychloval a kolínka šli jedno za druhým. Ve třetí jízdě jsem si to už parádně užíval a začal si měřit časy, stále jsem se pohyboval pod 2:40 Prostě paráda Na volný ježdění jsem nastoupil s radostí a cílem dostat se pod 2:35, chytl jsem se nějakýho týpka na okruhovce a nechal se táhnout až jsem se dostal na čas 2.33.18, to byla prostě nádhera, oba slaidry zbroušený pravý sice více, ale ten pocit byl nepopsatlnej, jen škoda, že mám tak malou nádrž a tak jsem po třech kolech ujetých na rezervu, radeji ukoncil ježdění. Ještě jsem mohl dát tak 4 kola. Cesta domů byla již za tmy, ale zvládli jsme to a pěkně unavený jsem šel s dalším zážitkem spát. Asi koupím kapotáž a budu dávat přednost ježdění na okruhu, před tou džunglí co je na silnici

• Příprava na pády

Po loňské zkušenosti, jsem laboroval a scháněl pomoc, kterou jsem nakonec našl v podání pomocné ruky Douchy, aby mi při případném pádu zhasnul motor. Jelikož Ducati snad jako jendiná pádové čidlo nemá. V mostě mi Douchi

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11931km
  • První ježděni Pirelli Day Most - IV Racing

Tak konečně přišel po 8 měsících den, kdy se zase chystám na okruh. Už jsem se nemohl dočkat a díky školení na licenci vyrážím do Mostu v sobotu po třetí hodině. Na okruh dorážím kolem pátý hodiny, a jelikož nevím, kde z

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11930km
  • Kompletace v MOTOROBERT Brandýsek

Byl nejvyšší čas na to zkompletovat zase mého miláčka. Po domluvě s Robertem, to padlo na tento víkend. Dovezl jsem do dílny zbytek dílů, kde již čekal připravený motor. Při pohedu na tři místa, kde byl rám, pak krabice

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.01.2011