Cagiva River 500 (2006)

Vlastník jneuro
Vloženo 6.10.2009
Aktualizováno 23.5.2010

Vloženo: 23.05.2010, Uskutečněno: 23.05.2010, Zhlédnuto: 23x

No vida už je to 14 dní, co jsme byli na prvním srazu z cagivou. Byl to sraz OLEŠNÁ z důchodcema a moc se vydařil. Jména radši na vlákně : "začíname...do důchodu daleko". Bylo tam něco kolem sedumdesáti lidí a tak jsem i dost jmen nepobral... Cesta tam byla v pohodě, jel jsem ji sám ze Sokolova až do Milevska de mne přibrali Skyair ze suitou. Co by dup byla Olešná. Byli jsme jedni z prvních a tak jsem mohl v klídku u pivečka "vítat" kolegy z celých čech. Sraz byl velmi zdařilý včetně muziky a pečeného prasátka. Jen ten čas rychle ubíhal. V sobotu jsme se spontánně roazdělili na skupinky od 4 a8 motorkách a probrázdili v okolí co se dalo. My jmse navštívily Týn n/vl jeho rozhlednu a soutok. V Táboře byla svíčková, kávička se zákuskem a návštěva podzemí..Dobrý ale zima. U Soběslavy bažiny podobné těm na Soosu u chebu. Nechyběl Kozí hrádek rarita řetězový most Stádlec. Perfektní parta lidí co to umí a ví kam se chce kouknout. Silnější motky počkaly na slabší..mojí. Díky. Celkově celej sraz vládla pohodička a klídek. opravdu jsem velmi spokojen. V neděli jsem nasedl a upaloval dom", ted však sám celou cestu.Tím mám i splněno od koupě něco přes 2000km. Vrátím se k dojmům z motorky, cagiva jela celou dobu ve všech režimech v pohodě s tím že je to motorka na cca 120-130 km rychlost na delší přesuny s tím , že pak už nemá moc rezervy na bezpečné předjetí. Okresky a sem tam horší povrch snese v pohodě. Spotřeba se potvrdila zhruba od 4,5 - 5,0 lirů po městě a při větších rychlostech. Při jízdě do 100km pohodičkou, to je ještě méně. Případné fotky najdete na vlákně, nebo na rajčeti pod olešná. Jn