Yamaha YZF 750 (1996)

Vlastník green
Vloženo 21.11.2009
Aktualizováno 28.3.2012

Vloženo: 01.05.2010, Uskutečněno: 01.05.2010, Stav tachometru: 35798 km, Zhlédnuto: 4x

Takže dnes jsem byl opět podívat se na Mášu. Hlava i s válci je dole.. Pátralo se po příčině nízkého tlaku na levém válci. Proměřeny válce, písty, vůle. Naměřené hodnoty jako u nové motorky což potěšilo. Jediná možnost - ventily, takže se bude zabrušovat. Jsou pokryty nánosem karbonu jak byla motorka celkově rozštelovaná ( údajně tak že bylo divu že jela ). Takže jsem obdržel seznam chybějících těsnění která je nutno dokoupit : pod válce 1x, pod blok vaček 1x, O kroužky pod válce 4x, a na vodu 2x. Zbývá tedy zabrousit ventily a jupíí > může se skládat . Servisman během čekání na díly a přípravek prolezl celou moto a ještě si s ní pohrál kde bylo třeba. Stav motoru po komplexní prohlídce a proměřeních zhodnotil celkově jako super. Dokonce to vypadá na jednu co km nebyli stočeny, motoricky nejeví téměř žádné opotřebení. Údajně km sedí nebo bylo vše vyměněno. Jsem po dnešku velmi spokojen..

• Prodaná

Tak YZF mi již neříká pane. Dnes prodaná do Ostravy. U mě stejně jen stála, byla by jí škoda, po tom co se na ní vše zgenerálkovalo, to nedokončit. Někdo ji pak může mít léta bez investic. Ať slouží

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.03.2012
    Uskutečněno: 28.03.2012
  • Konečně je doma

Tak jsem si ji včera konečně přivezl. A dojmy ? Jede to jak kráva.. Uplně jiná motorka než jsem odvezl. Ve spodních otáčkách už není ucukaná, a nedusí se. Nárůst výkonu při otočení plynu ještě brutálnější.. Motor šlape b

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 12.05.2011
    Uskutečněno: 12.05.2011
  • Konééééc !

Tak hotovo, poservisováno, go motoru hotová. Snad už bude vše ok ( musím zaklepat ), ráno jedu pro ni , a na STK. Více po projetí :-)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.05.2011