Ducati Monster 695 (2006)

Vlastník Windy
Vloženo 30.8.2009
Aktualizováno 9.10.2010

Vloženo: 25.04.2010, Uskutečněno: 07.04.2010, Stav tachometru: 16879 km, Zhlédnuto: 2x

Přišlo konečně jaro a já marně přemýšlela kam vyrazit a ským.
Naštěstí jsem celou zimu pilně tlachala po vláknech, takže nebylo těžké najít kde kdo lítá. nakonec jsem neodolala pozvání k projížďce od kamaráda Babčafazer
Po dlouhám vymýšlení místa setkání které bych byla schopná najít i bez navigace jsme vymysleli náměstí v Žatci
Vzhledem k tomu že jsme se nikdy předtím neviděli doopravdy, doufala jsem v minimální počet motorek na místě střetu. A tak když nastal den D tedy 7. dubna a přiblížila se ona určená hodina srazu, hupsla jsem do kombi a vyrazila. Naštstí mi byl osud nakloněn, Babčafazer nepotřeboval navigaci, už na mě čekal a dokonce mával. okamžitě se mi ulevilo a došlo mi že chtít poznat tohohle kluka to skvělý nápad. Takže po krátkém ale zato nesmírně fajn pokecání a doplnění tekutin ( já svůj oblíbený džusový mix a Babčafazer nealko pivčo) jsme vyrazili směrem k Mostu.
Klidnou pohodovou jízdou, protože v Žiželicích právě frézovali a po celé cestě až do Žatce bylo bohužel plno kamínků.
V Mostě na okruhu ten den tam lítali kluci na motorkách ale i na sajdách.
Pohled na ten zvláštní šípovitý dopravní prostředek jezdící zběsilou rychlostí se spolujezdcem držícím hlavu prakticky těsně nad zemí
mě utvrdil v přesvědčení že motorka je báječný pohodlný a bezpečný stroj. A kdo chce ať se klidně hádá. Po nezbytném společném focení jsme se vydali zpět k Žatci, respektive na kruháč nad bývalou křižovatkou smrti kde jsme se rozloučili, protže už sepomalu stmívalo a já měla tmavé plexi.
Musím říct že mi bylo skoro líto to moje bludičkovství a že bez navi netrefím dál než za humna. Jinak bych se určitě s tímhle prima klukem sklouzla dál. Ale co nebylo tentokrát, bude doufám příště.
Nemůžu se dočkat. Díky moc

• Slovakiaring

Zrychlujeme, lítáme, bavíme se a čas se krásně pomaličku mění ve vzpomínky. Letos podruhé jsem navštívila Slovakiaring. Opět s agenturou DA-Racing - opět s partou přátel, které začínám konečně poznávat nejen podle komb

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.10.2010
    Uskutečněno: 29.09.2010
  • Metzeler Sportec M5

nové gumy Jak idylická a běžná záležitost se to leckomu může zdát. Vyberete si ty nej, objednáte si je, těšíte se na ně a vyhlížíte ppl či poštu, prostě jako na smilování čekáte až nastane den D. Když k Vám vaše vys

Vloženo: 12.08.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Lítání po okruhu s DA Racing

Tak a právě se to stalo. Rozhodla jsem se že vyzkouším nový štítek a jak mi drží pnemuatiky. A samozřejmě kde jinde než na okruhu. Tentokrát to u mě na celé čáře vyhrálo Brno. Jednak proto že v Brně jsem ještě nebyla a z

Vloženo: 04.06.2010
    Uskutečněno: 27.05.2010