Yamaha XV 1100 Virago (1993)

Vlastník Lucky-Luke
Vloženo 22.7.2009
Aktualizováno 11.9.2011

Vloženo: 20.03.2010, Uskutečněno: 20.03.2010, Zhlédnuto: 3x

Tak konečně první vyjížďka! Ale jako že dvojnásobně! Brašule (KarlosHK) si v zimě koupil Mauroše a nenajel na něm ani metr, až včera. Takže premiéra jak hrom! Ale kdo mě zná ví že to nemohlo proběhnout normálně. Brašule si nabil baterku a volá mi "tak už jezdím, sem na pumpě a dal sem ti taky baterku na nabíječku, za chvilku tě vyzvednu a odvezu tě k mašině" Fajn říkám si, když už mi dal baterku na nabíječku tak to asi dneska teda vyjedem. Brašule přijel (zářil jak vánoční stromeček, ujel prvních 15 kilásků na svý lásce) a jedem pro moji mašinu. Brašule je hodnej, opravdu mi dal baterku na nabíječku, ale nabíječku nedal do zásuvky! Jelikož se mi podobný věci dějou každý den tak sem nebyl překvapenej, dal šňůru do zásuvky a povídám "musíme nějak zabít čas - co kdyby sme jeli k Rohatýmu kolu na kafe?" Brašule na to "kafe? Ale jo, dobrej nápad" a šel vařit kafe. Tak sme si dali kafčo a brašule mi půjčil Mauroška. Jedním slovem nádhera! Ta mašina má takovej sametovej zátah, naprosto čitelná pohodová mašina. Fakt dobrá volba bráško! Na to že ji kupoval "naslepo" neujel na ni ani metr. Ale udělal dobře! Při rozjezdu sem sice vypadal jako když jedu na koloběžce protože sem nemohl najít stupačky v místech kde je mám já (brašule má předkopy s přepáčkem) ale nikdo mě neviděl, takže v pohodě Takle utekla hodinka a já říkám (pěkně nabuzenej z Mauroše) "baterka by mohla bejt ne?" A byla! Virgl nejdřív zabrblal něco jako "to už mě deš zase prohánět?" a na podruhý už naskočil a mě se na tváři usadil takovej ten připitomělej úsměv kterej všichni dobře známe. No a jelo se k tomu Rohatýmu kolu ale když sme kafe měli doma tak na točenej Birel. Pak lesíkem do Bělče, na zahrádce piviště a domů. Najeto 70 kilásků, jen tak pohoděnka na zahřátí a oba víme že to letos zase bude fajnUž se těším na další vyjížďku brácho!

• Loučení

Tak přišel ten den kterej musel přijít a já svoji Virguli prodal. Myslel sem že budu mít radost že je prodaná a já můžu koupit další, ale není tomu tak. I slza ukápla když na ní nový majitel odjížděl a nebylo mi z toho v

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.09.2011
    Uskutečněno: 11.09.2011
  • Líbeznice 2011

Na tuhle akci motoparty Varani mě upozornil Balů Jarda a já pozvání rád přijal. Vyrazili sme s bráchou a akce se povedla. Vystoupilo asi šest kapel a bylo to vážně super i když asi pět hodin v kuse pršelo. Ale tenhle typ

Vloženo: 07.09.2011
    Uskutečněno: 27.08.2011
  • Mlejnka 2011

Tak mi to letos konečně vyšlo a já se po třech letech kdy jsem se z nejrůznějších důvodů neůčastnil podíval na akci hradecké party HoH Mlejnka 2011. Zázemí, organizace a atmosféra super. Ceny lidové, pivo dobré, ale co h

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.09.2011