Yamaha XJR 1200 (1995)

Vlastník Jaratat
Vloženo 30.4.2009
Aktualizováno 10.8.2014

Vloženo: 27.02.2010, Uskutečněno: 26.09.2009, Stav tachometru: 49100 km, Zhlédnuto: 7x

Můj Deníčku... Pomálu jsem schopen sem napsat když jsem jel na motorce k řezníkovi s batůžkem na zádech, ale nenapíšu! Nebo ano?? tak dobře, někdy v listopadu 9-10?
Konec sezóny byl už jasný, co taky koncem září chtít, jen takové drnkačky po okolí, Jindřich Šimon Baar na Výhledy, pak zase Jan Sladký Kozina Újezd u Domažlic ondy hrad Rýznberk u Kdyně,Přehrada Lipno, no po naší krásné šumavě! Mašina šlape, ale jako kdyby mi někdo držel, ale jen trošku, po pádu jsem musel dát zpátky oríginal vyfuky a s temi se holce moc nechce, ale to asi každý zná,na slabší se špatně zvyká!
Ale co, koupí se jeden, druhý přežil a bude, ještě velice vážně přemýšlím o přímých K&N a samozřejmě se musí přetryskovat.Mám tam K&N v Airboxu, je to lepší než obyčejný ale jak si jeden zvykne na krásný brutální zátah, dal by za něj život!!!
Tááák Deníčku máš dost, 50 000 jsem stejně nedotočil, ať jsem dělal co chtěl, zima, Deníčku, zima přišla!!

• Prodej XJR

Můj Deníčku... Prodal jsem po 6.ti sezónách XJR, jelikož jsem na ní již neměl tolik času a jezdil jsem na staré dobé XS 1100 a to vč dovolené, najezdil jsem s ní za těch 6 let 24 tis. km. a nikdy mi nikde nenechala.

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.01.2015
    Uskutečněno: 18.08.2014
  • Loňská sezóna 6

Trošku jsem se ulejval nic sem nenapsal snad dva roky, na motorce je už 60 tisíc km. a půjde z domu, právě jsem zprovoznil svojí vlajkovou loď, XS 1100, předloni jsme tejden jezdili po hradech šumavy a jižních čech a dal

Typ: Dovolená
    Vloženo: 02.01.2013
    Uskutečněno: 01.07.2012
  • Loňská sezóna 4

Můj Deníčku... Už se blížil neodvratně konec sezóny a náš stájový vedoucí výpravy naplánoval - pouze za dobrého počasí - výlet na druhou stranu Čeh, Náchod, pevnostní opevnění z první republiky. Samozřejmě ráno pršelo,

Vloženo: 27.02.2010
    Uskutečněno: 22.08.2009