Yamaha XJR 1200 (1995)

Vlastník Jaratat
Vloženo 30.4.2009
Aktualizováno 10.8.2014

Vloženo: 27.02.2010, Uskutečněno: 22.08.2009, Stav tachometru: 47700 km, Zhlédnuto: 2x

Můj Deníčku... Už se blížil neodvratně konec sezóny a náš stájový vedoucí výpravy naplánoval - pouze za dobrého počasí - výlet na druhou stranu Čeh, Náchod, pevnostní opevnění z první republiky.
Samozřejmě ráno pršelo,ne moc, tak po krátké diskuzi do sedaček a vzhůru za dobrodružstvím. Rožmitál pod Třemšínem nám byl osudný, to už měl Míra boty jako když vyleze z rybníka, jo nové krásné a hlavně
levné. U pumpy jsme ošlapovali do nějakých 12 hodin, pak se to trošičku protrhlo a jeli jsme do Tesca Příbram, Míra pro jiné boty,já pro ponožky,nateklo mi do vysokaček po kalhotách. Jediný Hurdis, vedoucí zájezdu a navigátor v jedné osobě přečkal bez úhony.
Pak ještě krátká diskuze jestli domů nebo pokračovat, a jelo se k cíli, počasí sice žádný zázrak ale už nepršelo.
Asi 10-15 km. před Náchodem jsme objevili kemp, byly i volné chatky, tak jsme nepohrdli.
Další ráno se na nás usmívalo sluníčko, prostě paráda, zajeli jsme k pevnosti Dobrošov, můžu vřele doporučit, kdo tam nebyl, neuvěří.
Na prohlídku jsme si chvilku počkali a šlo se, jedním bunkrem do pevnosti, hóóódně schodů dolů, dost dlouhá chodba a samozřejmě podzemní kasárna, a pak ještě víc schodů nahoru.
Na to že se to budovalo narychlo, všechna čest, byli to borci!!!
Pak jsme ještě zajeli na samostatnou pěchotní tvrz "Březinka", tady to dali fandove anadšenci do původního stavu před zabráním sudet,mají to kluci nádherné, i kanón se jim vrátil z ciziny a opravdu ten co tam byl původně!
No pak cesta domů a zjistil jsem že moje XJRko si vzalo 5,5L/100km, tomu nikdo neuvěří!!

Zanas (26) napsal 15.03.2013 v 12:32

Pěkný výlet.

• Prodej XJR

Můj Deníčku... Prodal jsem po 6.ti sezónách XJR, jelikož jsem na ní již neměl tolik času a jezdil jsem na staré dobé XS 1100 a to vč dovolené, najezdil jsem s ní za těch 6 let 24 tis. km. a nikdy mi nikde nenechala.

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.01.2015
    Uskutečněno: 18.08.2014
  • Loňská sezóna 6

Trošku jsem se ulejval nic sem nenapsal snad dva roky, na motorce je už 60 tisíc km. a půjde z domu, právě jsem zprovoznil svojí vlajkovou loď, XS 1100, předloni jsme tejden jezdili po hradech šumavy a jižních čech a dal

Typ: Dovolená
    Vloženo: 02.01.2013
    Uskutečněno: 01.07.2012
  • Loňská sezóna 5

Můj Deníčku... Pomálu jsem schopen sem napsat když jsem jel na motorce k řezníkovi s batůžkem na zádech, ale nenapíšu! Nebo ano?? tak dobře, někdy v listopadu 9-10? Konec sezóny byl už jasný, co taky koncem září chtít,

Vloženo: 27.02.2010
    Uskutečněno: 26.09.2009