Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník Frank1
Vloženo 6.4.2009
Aktualizováno 12.8.2010

Vloženo: 01.11.2009, Uskutečněno: 01.11.2009, Stav tachometru: 5025 km, Zhlédnuto: 2x

Jo tak je to tu, sezóna pomaly končí, mráz sa zahryzáva do prstov na rukách a jazdiť môžem len ak mám na sebe aspoň 6 vrstiev. hmmm ale včerajšok bol iný. počasie od rána sľubovalo nádherný výhľad a slniečko zatajilo, že je už posledný deň októbra. Toto vyzerá na nádherný výlet a tak beriem Berušku foťák a kávu... je už predsa zima... Nemám celkom jasno kde vlastne idem, a preto beriem všetky kufre v četke kompresoru a náradia... nikdy nevieš
Takže čo dnes... určite nie mimo cestu ,je veľa žabiek pri ceste a sadzba 2 roky je príliš... takže držíme sa asfaltu a rešpektujem dopravné značenie.
Za Hybami je cesta,o ktorej veľa neviem a tak odbočujem z osemnástky a vydávam sa do neznáma. Myslím, že to vedie niekam k družstvu do Važca, ale uvidíme.

Po pár kilometroch sa cesta odkláňa a mám pocit, že do Vaažca určite neprídem. Pred sebou Vysoké Tatry a Kriváň stále pred očami napovedá, kam sa asi cesta uberá.

Jeden krát som sa musel otočiť, lebo cesta skončila a potom som to zvládal bravúrne. Okolo mna nádherná krajina a cesta ubiehala okolo chatovej osady a miestami aj lesnatou krajinou.
na osemnátku som sa dostal po 60 km v teréne, ani raz som neopustil asfalt a viem jednu vec... tento výlet sa skutočne oplatil.
Najkrajší výlet tohto roku

• Honda deň 12.5.2010

Aj keď toto nie je motorka na okruh, takúto príležitosť si predsa nenechám ujsť. Možnosť navštíviť školu bezpečnej jazdy ma oslovila a jednoznačne som ju chcel absolvovať. Niečo podobné som zažil na aute v rakúsku. Veľa

Vloženo: 14.05.2010
    Uskutečněno: 14.05.2010
  • Strba

Konečne sa umúdrilo počasie a tak som ráno nakopol a urobil som pár km. Klasická trasa do štrby pri 11tich stupňoch nad nulov bolo úplne v pohodičke.

Vloženo: 20.03.2010
    Uskutečněno: 20.03.2010
  • No konečne

Hurá hurá, konečne sa počasie umúdrilo a po dlhej zime teplejší deň padol vhod. Dobil som baterku a chcel som ju založiť do motorky a zrazu nápad... čo tak pár zimných km. Podarilo sa cca 26 km pri teplote 6,5 C bolo vý

Vloženo: 28.02.2010
    Uskutečněno: 28.02.2010