Yamaha XV 1100 Virago (1993)

Vlastník Lucky-Luke
Vloženo 22.7.2009
Aktualizováno 11.9.2011

Vloženo: 24.10.2009, Uskutečněno: 24.10.2009, Zhlédnuto: 1x

Venku krásných 10 stupňů, sucho a k tomu je na programu další ze seriálu Chopper vyjížďek Hada a Daronky. Sraz sem si dal s doktorem Trojdou na poslední pumpě v Hradci a je jasný že když jde o doktora Trojdu nemůže nic proběhnout hladce. Doktor čekal na jedný pumpě a já na tý která byla za ní (pak už žádná nebyla) ale doktor Trojda bude tvrdit že to on byl na tý poslední (ta moje asi nebyla pumpa ale lunapark ) Doktore, ty ses zase kochal co? No nic, já se stihnul v lunaparku nasnídat, doktor Trojda dorazil a jelo se do Půlkonic, teda Pardubic . Sešlo se nás řekl bych dost, 22 strojů a mohlo se vyrazit. Trasa byla krásná, samá zatáčka a jelo se převážně po okreskách kde byla silnice jen naše. Kdo mě zná ten tuší že nemohlo všechno probíhat hladce. A taky že né, hned na první zastávce sem se dal do řeči se Zlobrem535 a kecáme a kecáme až nás napadne zajít si na záchod. Tak jdem, úleva úžasná, ale to překvápko když sme vyšly ven a všichni už seděli na strojích už tak úžasný nebylo. Přilba, rukavice, šém do spínací skříňky a jedem. Byl to takovej fofr že sem ani nestihnul zapnout bundu a natáhnout šátek a za jízdy a v rukavicích zapnete prd. Tak tomu říkám kosa! Naštěstí se mi povedlo ji alespoň trošku dopnout. Aby to nebylo všechno tak mi za jízdy z chlastáku vypadla plyšová domina, ale na štěstí sem nejel poslední a kamarád za mnou ji zvednul. Další zastávka na sebe nenechala dlouho čekat a protože sem kvůli rozepnuté bundě byl zmrzlej jak sobolí trus uvítal sem slepičí vývar s nudlema. Mňam! Ještě sem ani pořádně nedojedl a utíkal sem na záchod aby se na mě zase nečekalo A jelo se dál. Krajina krásně ubíhala a až na jednoho psa kterej chtěl ukončit život pod koly některého z našich strojů a dobrmana velikosti dobře rostlého hucula který na nás zkrátka kašlal a mysleje si "no co, tak mě podjedou" překročil silnici uprostřed kolony se nic špatného nestalo. Následovala třetí zastávka kde jsme se dozvěděli že se Daronce líbí motorka na "D" Triumph Rocket . A jelo se dál. Následovala zastávka v Bonetu s jídlem, ale té už jsme se s doktorem Trojdou, Zlobrem535 a ještě jedním chlapíkem jehož jméno mi uniklo neúčastnili a vyrazili jsme k domovům. Bylo to moc pěkný a těším se na další! (KarlosHK máš se na co těšit! ) Zase někdy někde kamarádi!

• Loučení

Tak přišel ten den kterej musel přijít a já svoji Virguli prodal. Myslel sem že budu mít radost že je prodaná a já můžu koupit další, ale není tomu tak. I slza ukápla když na ní nový majitel odjížděl a nebylo mi z toho v

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.09.2011
    Uskutečněno: 11.09.2011
  • Líbeznice 2011

Na tuhle akci motoparty Varani mě upozornil Balů Jarda a já pozvání rád přijal. Vyrazili sme s bráchou a akce se povedla. Vystoupilo asi šest kapel a bylo to vážně super i když asi pět hodin v kuse pršelo. Ale tenhle typ

Vloženo: 07.09.2011
    Uskutečněno: 27.08.2011
  • Mlejnka 2011

Tak mi to letos konečně vyšlo a já se po třech letech kdy jsem se z nejrůznějších důvodů neůčastnil podíval na akci hradecké party HoH Mlejnka 2011. Zázemí, organizace a atmosféra super. Ceny lidové, pivo dobré, ale co h

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.09.2011