Ducati Monster 695 (2006)

Vlastník Windy
Vloženo 30.8.2009
Aktualizováno 9.10.2010

Vloženo: 01.10.2009, Uskutečněno: 01.10.2009, Stav tachometru: 15156 km, Zhlédnuto: 3x

Jedna z mála věcí které na moji Ducati scházely byla on-board kamera. Ano, čete správně ten minulý čas.
Dnes jsem dostala dárek a když jsem se konečně prokousala a prořezala skrz tlustý obal, vykoukla na mě krabice s nápisem Oregon.
Bez dechu trhám i krabici a opravdu. Je to ona.
Moje vlastní on-board kamera.
S rozšiřitelnou pamětí až na 2GB a tedy možností téměř hodinového záznamu obrazu i zvuku v rozlišení 640x480 30fps.
Horečně se přehrabuji v krabičce s drobným příslušenstvím k mobilům a foťákům a - sláva mám ji. Jedna zatoulaná 1Gb SD karta a kolik radosti mi její opětovný nález pzpůsobil Vám ani nebudu popisovat.
Takže co zbývá?
Vybrat pro nosič kamery správnou pozici na řidítkách a počkat na správné počasí a potom už jen vyrazit.
Mám hroznou radost.

• Slovakiaring

Zrychlujeme, lítáme, bavíme se a čas se krásně pomaličku mění ve vzpomínky. Letos podruhé jsem navštívila Slovakiaring. Opět s agenturou DA-Racing - opět s partou přátel, které začínám konečně poznávat nejen podle komb

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.10.2010
    Uskutečněno: 29.09.2010
  • Metzeler Sportec M5

nové gumy Jak idylická a běžná záležitost se to leckomu může zdát. Vyberete si ty nej, objednáte si je, těšíte se na ně a vyhlížíte ppl či poštu, prostě jako na smilování čekáte až nastane den D. Když k Vám vaše vys

Vloženo: 12.08.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Lítání po okruhu s DA Racing

Tak a právě se to stalo. Rozhodla jsem se že vyzkouším nový štítek a jak mi drží pnemuatiky. A samozřejmě kde jinde než na okruhu. Tentokrát to u mě na celé čáře vyhrálo Brno. Jednak proto že v Brně jsem ještě nebyla a z

Vloženo: 04.06.2010
    Uskutečněno: 27.05.2010