Honda X 11 (2003)

Vlastník Jimmy00
Vloženo 4.6.2009
Aktualizováno 19.9.2010

Vloženo: 12.09.2009, Uskutečněno: 12.09.2009, Zhlédnuto: 4x

Zakoupil jsem ukazatel zařazené rychlosti GIpro, které se nezapojuje přímo do kabeláže, ale do konektoru od senzoru zařazené rychlosti. Nakonec se ukázalo, že největší problém, je tento konektor najít
Lezl jsem kolem něho, ale nenapadlo mě, že bude ukryt pod takovou plastovou krytkou, ve tvaru zvonku. No poradil mě pro změnu kamarád Lub@ , který prostudoval manuál a našel správný konektor, za což mu děkuji
Stačí zapojit volný kabel pomocí přiložené svorky, ke kabelu u CML, která je pod sedlem u zadního světla (žluto-zelený kabel). Potom už jen zvednout nádrž, nejdřív odpojte konektor na ukazatel paliva. Ten je pod sedlem na levé straně hned za nádrží. Je to bílý konektor. Potom odmontovat dva šrouby, držící nádrž a nádrž zvednout, tak aby ste pod ní mohli pracovat.Pod nádrží najít černou plastovou krytku, nadzvednout a pod ní je bílý, třípinový konektor. Do něj napojit konektory GIpro. Pak jen uchytit kabeláž a naprogramovat GIpro podle návodu. Jde to v pohodě na centrálu a stačí tak 2000-3000 otáček, aby jednotka zaznamenala zařazenou ryhlost. U páté rychlosti musíte déle podržet otáčky (cca 5 vteřin), aby GIpro nehchtělo hledat dál rychlost šestou. Pak vypnout zapalování a je hotovo.
Zařazená rychlost se zobrazuje jen při jízdě (musí se točit zadní kolo) Při neutrálu a vymáčklé spojce, se zobrazí jen čárka...
Gipro jsem provizorně umístil na palubku, ale přes zimu, to chci zabudovat do otáčkoměru, kde bude víc přehledný. Jinak se dost leskne a je potřeba aby byl nakloněn směrem k jezdci.
Čas montáže odhaduji tak na 30-50 minut.

• Výfuky IXIL

Původní koncovky vyměněny za koncovky IXIL. Není nic jednoduchšího, pár šroubků a je to.

Vloženo: 03.07.2010
    Uskutečněno: 06.02.2010
  • GIPRO

GiPro zabudované do otáčkoměru. Bylo to trošku náročnější, než se původně zdálo, moc místa tam totiž není. Nakonec vše vyřešila lupínková pilka a jemný pilník.

Vloženo: 03.07.2010
    Uskutečněno: 30.01.2010
  • Kufr

Nosič Givi+kufr od Kappy (byl o trochu levnější, než u Givi). Jen je potřeba, dát pozor, aby celá sestava byla stejného systému. Já zvolil monokey, je sice trošku drahší, ale má vyšší nosnost. Montáž je zase dost jednod

Vloženo: 07.08.2009
    Uskutečněno: 05.08.2009