Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2006)

Vlastník kuchy
Vloženo 19.12.2008
Aktualizováno 19.5.2011

Vloženo: 15.08.2009, Uskutečněno: 15.08.2009, Stav tachometru: 8600 km, Zhlédnuto: 1x

Tak. Po uškudlení nějakých penízku jsem se rothodnul pro laďáky. Koupil jsem Yoshimury v titanu. Pěkně k Buse ladí, ihned jsem odvrtal tlumítka.

Po té následoval servis v Bla Bla moto a delší projíďka po Jeseníkách. Ujistil jsem, že bez špuntu do uší už nikde nejedu a nechápu jak jsem bez laďáku mohl jezdit. Při brždění motorem si Busa sříjí jemně do výfuků. Dal jsem kolem 500 km za den a stálo to za to. Malíček jsem díky vibracím necítil ještě dlouho.

Po koupi padáků z RD mota jsem se konečně dokopal ( našel čas ) a padáky namontoval. Chvíli jsem nevěděl, jak to poskládat ale nakonec po dvou lahváčích to šlo jako po másle. Dozorovala mě manželka s naším 3 měsičním synem a naše Bíglici Beky, která mi pořád kradla vercajk.

Ještě najít čas a konečmě se projet.
Snad stihnu ještě jednou Jeseníky a Harmanec.

• Zimní mojkání s Busou. 2008 Busa si hoví na nových stojanech a tak mi to nedalo. Konečně to už u nás vypadá jako v garáži a ne jako na smetišti. To se dělá hned lépe. Zjistil jsem , že spodní díl kapotáže je špětn

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.01.2009