Ducati 848 (2008)

Vlastník Mr.Ducin848
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 23.3.2013

Vloženo: 04.08.2009, Uskutečněno: 02.08.2009, Stav tachometru: 9861 km, Zhlédnuto: 4x

Po dlouhý době jsem jel potrénovat na jeden den do Mostu, abych stáhnul nějaké ty vteřinky a byl připraven na zářijový ČMN Cup. Na okruh jsem dorazil už v sobotu odpoledně, takže bylo na vše dost času. Potkal jsem tam i Michala Drobnýho a Kubu Smrže, které již osobně znám z Lausitzu. Takže téměř celý večer jsem byl s nima a sbíral od nich rozumy. Přes noc mi kluci dovolili nechat motrku u nich v boxu. Nakonec jsem u nich zůstal i v neděli. Za to jim moc děkuji a byla to pro mě veliký čest. První jízdu jsem měl v půl desáty, jelikož jsem zvolil rychlejší skupinu expert 2. Po delším neježdění, jsem si rychle zvykal a už v 5 kole, jsem zlepšil čas na 1:58:301. Což bylo o 4 vteřinky rychlejší oproti prvnímu závodu ČMN Cupu. V další jízdě jsem ještě porychlil na 1:55:9. V téhle jízdě jsem dost odřel řadičku a tak za pomocí Petra (který mě přijel podpořit na závod, který jsem měl jet ve 12:30) jsme se dali do úpravy. Dílo se podařilo a jen tak tak jsem se stihl nastrojit pro 3 rozjížďku, abych to ještě ozkoušel před závodem, jak se to Petrovi povedlo. Hned v zaváděcím kole to byla paráda, přede mnou bylo volno až na jednoho o dost rychlejšího jezdce, kterého jsem se hned chytl a společně jsme se docvakli ne vetší skupinku před námi. A začlo přdjíždění v prvním měřeném kole se nám podařilo dsotat se před asi 5 jezdců a v druhém kole po prujezdu retarderem, který se mi dle mého povedl a vzal v něm další dva jezdce. Jsem se jal dostat i přes poslední 3 co byli před námi. V táhlý levý tahám za plyn a daří se mi dostat před ně. Jen jsem se dostal moc ven a najel až na pravý obrubník. Vím že hodně lidí přes něj jezdí, ale nebyl jsem na ot připravenej, když se mi motorka rozvlnila, byl jsem rád že jsem v sedle, ale nezvládl jsem dobrzdit a halva mě prostě do tý levý zatáčky nepustila a tak jedu rovně do kačírku, kde se neskutečně rychle blíží bariera z gum. Nebrzdím, spojka stále zmáčklá a jen se snažím zatočit. To ale opravdu v kačírku nejde, koslo se mi přední kolo a já vyletětl přes řidítka saltem, kde jsem hlavou zabrousil do kačírku, ještě pár kotrmelců, a byl jsem u bariery. Motorka naštěstí zůtala zapíchlá předním kolem a nešla pana orel. Snad i proto dopadla takhle dobře, jen kosmetika a páčka řazení. Ještě jsem se snažil sehnat, zda by někdo něměl náhradní, abych mohl ještě odpoledně jezdit, ale nepodařoilo se a tak jsem to naložil a chvilku se pokoukal a jel domů.

• Příprava na pády

Po loňské zkušenosti, jsem laboroval a scháněl pomoc, kterou jsem nakonec našl v podání pomocné ruky Douchy, aby mi při případném pádu zhasnul motor. Jelikož Ducati snad jako jendiná pádové čidlo nemá. V mostě mi Douchi

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11931km
  • První ježděni Pirelli Day Most - IV Racing

Tak konečně přišel po 8 měsících den, kdy se zase chystám na okruh. Už jsem se nemohl dočkat a díky školení na licenci vyrážím do Mostu v sobotu po třetí hodině. Na okruh dorážím kolem pátý hodiny, a jelikož nevím, kde z

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
    Tachometr: 11930km
  • Kompletace v MOTOROBERT Brandýsek

Byl nejvyšší čas na to zkompletovat zase mého miláčka. Po domluvě s Robertem, to padlo na tento víkend. Dovezl jsem do dílny zbytek dílů, kde již čekal připravený motor. Při pohedu na tři místa, kde byl rám, pak krabice

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.01.2011