ČZ 175/470 (1967)

Aktualizováno 21.1.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

ok1rp napsal 13.02.20 v 09:52

Aktualizace: motorka rozebrana, motor po GO, dily vcetne nadrze odesly na chromy... Snad se doziju toho, ze to bude v kupe.

ok1rp napsal 17.02.18 v 22:20

Ahoj, muze mi nekdo doporucit opravdu overenou a poctivou firmu na chromovani (nadrz atd. ) ? Prakticky na vsechny ktere jsem dostal mam i velmi negativni reference na nekvalitni praci a predevsim na svinske chovani ( ztracene dily, zapirani dilu apod. )
Mam strach to nekomu dat!
Diky,
P.

68732
68732 napsal 21.01.18 v 23:02 9b.

vida další kus. Zdravím kolegu, super výchozí stav k renovaci, já si renovuji mimo jiné co rok jeden stroj, mám 475 rok po renovaci v černé, 473 bude snad příští týden v modré, 450.05 asi zůstane v červené a 470 ještě nevím. Na co hledáš dobové fotky? Na netu i tady toho najdeš mraky. Veteranforum znáš?

ok1rp napsal 21.01.18 v 20:50

Kdyby nekdo mel barevne dobove fotografie cerne verze byl bych moc rad za jejich poslani. Diky za pomoc. P.

ok1rp napsal 21.01.18 v 20:47

Vim, ze kdyby kazdy renovoval svoje motorky tak rychle jako ja, jezdila by na ni az dalsi generace... ale jsem rad, ze jsem nejak konecne zacal. S tatikem a synkem jsme vykopali motor a takhle to dopadlo... ;)

ok1rp napsal 07.08.14 v 13:47

Ahoj,

dostal jsem nekolik dotazu k me posledni diskuzi na jednom ze setkani na tema kde koupit kvalitni tlumice k renovovanym potorkam (nejen CZ).

Pokud nekdo hledate tlumice Ceske vyroby, vyborne provedeni, kvalitni materialy a nakup primo od dodavatele, nevahejte se obratit na Zbrojovku Breznice!

Kontaktni osoba: Dana Baťková, nakup@zbrojovkabreznice.cz, tel.: +420 318 682 336
nebo se obratte na mne s typem, ktery shanite, zkusim Vam pomoci: indians@xsmail.com.
Snad Vam to pomuze.

PetrO

ok1rp napsal 15.03.14 v 19:52

Aktualita dne... naslo se koleno i vyfuk! Tak slava, bude co renovovat.
Diky vsem za povzbudiva slova, snad se mi to povede.

Ahoj,
P.

Vycho
Vycho napsal 10.08.13 v 14:01

Držím palce při kompletaci orig. dílů,bude z ní krasavice

Rolda89
Rolda89 napsal 09.08.13 v 09:00 10b.

Když si s ní pohraješ, tak bude parádnní . Jinak si dej pozor na všechno nový co budeš kupovat, některé replikové díly a kvalita chromů je otřesná. V manuálech už najdeš seznam dílů a návod k obsluze, ten je stejnej, jako u motorek s malejma kolama, kdyby si chtěl s něčím poradit, tak se klidně zeptej. Hodně štěstí při kompletaci jízda na ni je vážně parádní