Honda NC 700X (2013)

Aktualizováno 9.7.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

wsbk
wsbk napsal 30.12.15 v 11:11 10b.

pjvoky napsal 03.04.15 v 20:51

garančka 12000 km po výměně oleje a štelung ventilů...moto šlape nádherně, žádný problém, gumy stále dobrý vzorek, ale asi je to mým mírným staylem jízdy :) ...v létě s přítelkyní na makarskej a jelo se nám dobře, minulej rok jsme byli s bratrem přes Sarajevo na dubrovník a vše bez problémů, zvládla i lehčí terén.

Dokoupil jsem výfuk IXIL (pěkný brumlák) , vyhřívaný hefty z číny, blatníčky, 12V zásuvku, zadní kufr s držákem za pár korun, blastery,

až bude pár korun v kase chci ještě plexi, přešít sedačku

Piwell
Piwell napsal 14.03.14 v 18:00

Gratuluju

Geodet
Geodet napsal 21.12.13 v 18:16 10b.

Super motorka. Taky plánuju příští rok nějakou motodovolenou.

pjvoky napsal 02.12.13 v 21:35

2013 - náš první motovýlet. Takže jsme se s bratrem sebrali (také vlastní NC700x) a vyrazili, směr kam dojedem, tam dojedem. Podle financí jsme plánovali Chorvatsko, ale poslední den jsme se rozhodli že musíme vidět Bosnu a Hercegovinu a tak jsme vyjeli tím směrem, dojeli jsme až do Sarajeva a ze Sarajeva na Dubrovník. Nejhezčí dovolená kterou jsem zažil a NC to zvládlo a ješte jako by ta motorka u toho zývala a nudila se, jako by potřebovala ještě o hodně více km a více terénu. Co nám dalo ale zabrat ? To bylo sedlo, to chce upravit. Prdel opravdu bolela :( ...Jinak jsme to ujeli za pár korun. S tou spotřebou se teď nebudu bát jezdit dále :)

jezdec74
jezdec74 napsal 28.08.13 v 21:50 10b.

Super volba. Zatím můžu jen závidět, snad se taky dočkám.
Mnoho šťastných km.

Eyky
Eyky napsal 31.07.13 v 00:43 10b.

Pěkná je.

keto
keto napsal 05.07.13 v 07:54 10b.

Taky při rozhodování o koupi hrála roli cena a strach z koupě ojetiny Prostě nová je nová Podle mě je to padařená mašina za tyhle peníze ,dá se na ní udělat slušný denní nájezd kilometrů,je to pro pohodáře,těm se odvděčí slušným komfortem,malou spotřebou a není problém na ní naskládat výbavu na několikadenní stanování a i s touto zátěží si lehce poradí hodně pohodových km

Lukisv
Lukisv napsal 14.06.13 v 21:46

Dobra volba, ja po ni take koukam, akorat si musim jeste nejaky cas pockat. Mel jsem moznost si ji vyzkouset na letosnim Honda Festu, neni to zadny zavodak, ale na kazdodeni presuny domov prace nebo vylety s normalni cestovni rychlosti ma sily dost. Preji hodne stastnych km.

saddova
saddova napsal 14.06.13 v 13:10

pjvoky napsal 14.06.13 v 12:44

Tak fotky dodám, už mi to přivezli, projel jsem to a super ...motka vypadala na prodejně úžasně, ale doma vypadá dokonale. Ještě připomínka že jsme koupili s bratrem rovnou dvě :) já s ABS a bratr bez ABS, teď jen to zajet,garančka a hurá do světa :))))

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 14.06.13 v 08:26 10b.

Vybral jsi dobře, je to pěkná motorka s dobrým poměrem výkon x užitná hodnota x cena. At´ se Ti na ní skvěle jezdí a vždy se na ní v pořádku vrátíš domů.

Gremlinhb
Gremlinhb napsal 09.06.13 v 19:14 10b.

Udělal jsi dobře. Přeji ti krátké čekání. a nekonečnou zábavu.

istonbike
istonbike napsal 07.06.13 v 21:25 10b.

Perfektní volba je to nádherný,praktický a vysoce ekonomický stroj s perutí ve znaku přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle "New Conceptu"

Alesko
Alesko napsal 07.06.13 v 15:34 10b.

Pre tento prakticky stroj NC sa neda dat inaksie ako 10 bodov. Do sezony 2013 prajem vela stastnych km , potom prihod dake pekne foto.