Honda ANF 125 Innova (2009)

Vlastník Smile

Vali napsal 01.05.10 v 12:18

Diky za info. Vali

Smile
Smile napsal 25.04.10 v 12:25

Ahoj Vali, gratuluju k Innově a přeju spoustu zážitků za jejími řidítky! S těmi návleky se jezdí celkem dobře. Mám tyhle: http://www.skutrfor...c.php?f=3&t=3253
Jsou z neoprénu. Jízdu v dešti jsem s nima ještě nezkoušel, ale proti zimě jsou ideální. Všechny ovladače jsou venku, a tak se musí blinkry zapínat přes návlek. S koženými rukavicemi to jde snadno, s tlustými zimními už trochu hůř. Jde o zvyk. Kdybys chtěl najít maximum informací o innově, hledej tady: http://www.innova-forum.de

Vali
Vali napsal 24.04.10 v 08:46

Ahoj. Taky sem nedavno poridil Innovu. Chtel jsem se zeptat jak se jezdi s temi navleky a jak to na motorku pasuje? A jaky mas presne typ?
Jinak tady je diskuze o Innovach, ale to asi znas: http://www.skutrfor...c.php?f=3&t=3253

Oldik
Oldik napsal 01.04.10 v 10:14

Koupil jsem ji v březnu 2010 v akci honda za 45 000,- funglovku. Za tuhle cenu je to bezkonkurenční vozidlo. Spotřeba opravdu nestojí za řeč a to ji teprve zajíždím. Vstřikování paliva v porovnání s karbecem je záležitost, která jak se zkusí, není cesty zpět. Dost mě překvapil průběh kroutícího momentu a cestovní rychlost, která je tak akorát, aby čtyřka v pohodě jela, 80-90km/h. To už některým 125 dochází dech. Prostě těžce účelový stroj, který v červené i to oko potěší. Jo a fantastický akustický projev. Dávám bezesporu 10.

Kyblos
Kyblos napsal 29.03.10 v 15:56

Tedy na první pohled se mi tenhle motoscoot nelíbil, ale čím vícktrát sem se na ní podíval, tím víc se mi už líbí a samo se mi líběj její vlastnosti atd..., dávám 10

Rainy
Rainy napsal 05.03.10 v 17:13

Vím o čem mluvíš, nikdy bych nevěřil, kdybych si na tom nezajezdil, jaká je to mašina :) Kam se na to hrabou 4 taktní dváci s 6 rychlostma v akceleraci, tak ovládání. Super je ta převodovka, kdy se kvalty kopou do kruhu :D

Hobler
Hobler napsal 25.01.10 v 09:54

Jo jo, mám prababičku Innovy, Hondu Astrea 80 zaparkovanou u tchýně v Indonésii a nedám na ní dopustit. Má už najeto asi 300.000km a furt jede.

pajapaja
pajapaja napsal 18.12.09 v 12:35

mike 70 to napsal přesně tak,jak to cítím i já.Tak čistou stopu

Mike70
Mike70 napsal 13.12.09 v 16:20

Vždycky mě zahřeje u srdce, když má někdo rád ježdění an dvou kolech a přitom nepotřebuje mít litra Přeju hodně šťastných kilometrů.

markrat
markrat napsal 11.11.09 v 19:35

Podstatná je Tvoje spokojenost tak si užívej

venca1
venca1 napsal 11.11.09 v 18:32

Přeju hodně km bez nehody.Super stroj

650ccm
650ccm napsal 11.11.09 v 11:53

Zbytečně překoňovaný velkoobjemový stroj
Přečti si knihu "Na mopedech k beduinům."

Vážně - je to super
Přeju tisíce spokojených kilometrů.

Martic
Martic napsal 08.11.09 v 21:11

Přestože se mi tyhle motorky vůbec nelíbí , musím dát 10 bodů . Je vidět, že jsi absolutně spokojen a dokazuješ, že ta motka je moc dobrá. A má opravdu moc předností. Nečekal bych, že může složit i jako parádní cesták .
Prostě když ji miluješ - není co řešit Tak ať lítá