Kawasaki GPZ 1000 (1986)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

nuclearB
nuclearB napsal 04.10.11 v 21:56

Když se naučíš jezdit na tomhle, tak potom už zvládneš cokoliv Asi před 17 lety jí měl kamarád a párkrát jsem to sedlal. V tý době mi to přišlo jako neskutečný dělo a měl jsem z toho velký respekt.

-Jandys-
-Jandys- napsal 23.07.11 v 12:32

prostě pecka popravdě sepsaný profil,to fakt každý nepřizná,barvy ji trochu omladily ale i tak je krásná zasluhuje 10.b

BadRX
BadRX napsal 29.06.10 v 16:20

Tak ta barva je pro babicku pekna divocina ale dals ji do kupy pekne! Tak preju letos pekny pojezdeni. Moje eRiXa uz sla do sveta...

KingW
KingW napsal 24.06.09 v 18:08

Jj pěkně vypsané a jeden z mála, kerý netvrdí, jak je vše perfektní a že na ni nedá dopustit. Ale vypadá zajamívě, to určo

Touringrider
Touringrider napsal 23.06.09 v 09:00

...vsechno muzu potvrdit.. co pises.. vlastne krome brzd, ty nastetsi neznam a tahle 100k verze se chova asi jinak i se spotrebou.. Ja se na 7l dostanu jen opravdu opravdu! zridka... ale zase za 10 jedu fakt jen sam kdyz nekam hodne specham, nebo kdyz jedu s kamaradickama..ale na okruhu asi vzala jeste vic... 90km po silnici do mostu a 50km na okruhu a natankoval jsem 14 litru... takze tech 40 km na okruhu asi stalo hodne paliva. Ale jinak ve dvou kdyz jedu pod 200kmh tak se vejdu do 9l - myslim na dalku, ne po horach. A v kopcich ve dvou ani nevim.. ale nekdy bychom se mohli projet... i kdyz takova vyjizdka RX a GTR uz se planuje delsi dobu a stale nic... no a mas to za 10 .. jak jinak.. :)

viki999
viki999 napsal 22.06.09 v 22:31

MÁŠ MŮJ RESPEKT , JA ŮŽ BYCH SE BÁL NA TOM JEZDIT.SI FRAJER A HLAVNĚ SI CENÍM TOHO JAK SI TO POSAL TU KOUPI ZA TO VĚTŠINA STYDÍ

Hashish
Hashish napsal 22.06.09 v 15:27

Trošku divná barevná kombinace, ale jinak stará poctivá Kawa GPZ 1000RX. A ještě v kapotách, tudíž žádný rádoby street, to se cení!

trifonov
trifonov napsal 22.06.09 v 14:39

starý mašiny v dobrým stavu už se málo vidí, ať se k ní chováš hezky a ať dlouho slouží