Aprilia Tuareg Rally 125 (1991)

Vlastník VikiCZ

VikiCZ napsal 18.01.11 v 16:02

A jde na GO! :)

Šóšin.
Šóšin. napsal 18.10.08 v 10:00

Ahoj Viki,tak jak Ti to frčí a jaký jsou skušenosti po sezoně? Taky jsem nechával dělat GO.Nám za sebou první sezonu,teda možná ještě neskončila.

VikiCZ napsal 07.08.08 v 00:47

Drapaky budou. Ted momentalne delam generalku, praskl krouzek, jsem nasranej.

zikky
zikky napsal 30.07.08 v 21:06

Je fakt pěkná..a hod na to drapaky...bude jeste hezci...a bude vetsi sranda...

VikiCZ napsal 28.05.08 v 10:28

Tak uz je to cele v kupe, kdyz jsem to koupil, tak sice motor supr a dulezite veci take, nicmene ostatni bylo odflaknute jak prase, takze vsechny nove srouby, vsechny hadicky a hadice, půlka novejch drátů, vse vyčištěno, destičky, kontrolka přívěry přímo na panelu. Vše seřízeno a ted jede uplne užasně, až se toho občas trochu bojím :) Ještě polep sehnat a bude to skoro hotove.

Proper
Proper napsal 13.05.08 v 15:02

eště kdybys mi dal ICQ nebo skype...ať můžem občas prohodit pár rad nebo tak

Proper
Proper napsal 13.05.08 v 14:59

cau viki ja sem si ji privezl tuhle sobotu za 9000 Kč.bez papírů jen na ježdění na chatě a musím říct že sem příjemně překvapen.motor nastartuju na 1. našlápnutí...nikde mě nenechá (jak jawa pionýr) a táhne do kopce parádně ...můžeš tam sázet 1 kvalt za 2. a tah neztratí...jen za první den co sem jí měl sem najezdil 25 Km je po polňačkách.Fakt sem mile překvapený,akorát mi něco začalo drnčet při 4500 otáčkach...doufám že to není motor nebo převodovka...taťka říkal že to bude asi vejfuk tak doufám že to tak bude...nerad bych abych jí měl hned zničenou ...ale mašina je to fakt parádní...nikdo neprohloupí když si jí koupí...jak na silnici tak jen na ježdění po silnici!!

VikiCZ napsal 01.04.08 v 16:28

Tak, výměna gufer, nastavení, vyčištění karbecu, domontování všech šroubů a vyčïštění přívěry a líta jako drak :))

VikiCZ napsal 17.03.08 v 10:59

Dík, snažím se, rád bych prohodil kec s nekym, kdo ma s timhle strojem nejake zkusenosti :o)

Kenyy
Kenyy napsal 15.03.08 v 07:10