Yuki SM 200 (2007)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 23 záznamů

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 01.05.11 v 09:46

no heel asi takhle: když s tím lítáš jako například tenhle: tak se nemůžeš divit že to nevydrží,ale seš tu jedinej ze všechn yukism a vdoček sm který si ztěžuješ takže sai na tom neco bude nemyslíš?? pérování je perfektní a když sis ten tlumič neuměl zadní nastavit tvrddost tvoje blbost až vážíš teda hodně když to de hodně dolu ve dvouch to trošku teda klesne ale není to tak hrozný to dělá skoro každá motorka,newím podle mého si z tím moc dobře nezacházel ale nechci nikoho soudit no .. jinak zakolik si jí potom prodal by mě zajímalo když ssi sní byl tak nespokojenej,a co si tam napsal do inzerátu jestli tohle tak newím teda kdo by to od tebe koupil

Rumun200ccm
Rumun200ccm napsal 29.06.10 v 16:59

Pěkná mašina, tak at to šlape

M2arty napsal 11.08.09 v 08:43

GeorgeSM: Kdyz na tu masinu sednes tak se perovani snizi,kdyz jedes ve 2 tak je jeste niz.Nevidim na tom nic nepochopitelneho.Proste vyrobily nebezpecny srot,chapu ze je to levne tak to lidi kupuji.

GeorgeSM
GeorgeSM napsal 08.08.09 v 20:32

Tak buď si neměl stojan kde by měl být.Když se podíváš kde je stojan tak ti nejde do hlavy jak by si to tak mohl naklopit,protože by si ležel na zemi . každopadně si majster!!A určitě ti to každej člověk co má SM věří!!

M2arty napsal 16.07.09 v 18:25

GeorgeSM: tak to jsem asi prvni kdo si kupoval SM aby podle toho na tom jezdil.Nepotreboval jsem to do kramu na rohliky.Mojich 85kg,plus naklon v zatacce a bylo to.Nebylo potreba jezdit ani zadnou hranu.Jiskry za mnou litaly celkem casto.U toho startovani byl problem v elektrice,po zmacknuti starteru se nic nedelo.A po chvili zase treba jo proste Cinu vickrat nebrat

GeorgeSM
GeorgeSM napsal 16.07.09 v 14:36

chlape nechápu jak si mohl naklopit mašinu tak aby si chytl o stojan podle mě blbost.Se startováním sem nikdy problém neměl,když je to studený tak dáš jen sytič a napoprvý hnedka chytne,si první kdo tu píše něco o startování ..

Pr1m4s
Pr1m4s napsal 12.07.09 v 18:52

mám najeto okolo 7000km a bez závady tak nevím co jsi to měl Ty !! dojdu, vložím do zapalování klíček zmáčknu starér a jedu..jednou jsem vlastně doléval olej, jinak jen na garančky jezdím..jinak tankuji a maximální spokojenost..

kikin
kikin napsal 25.01.09 v 20:51

znam yuki z vlastli zkusenosti od bratrance a neni to zadny velky zazrak jedna se o sm125 a kdyz ji poradne vytoci tak se na tom neda ani sedet .porad stim neco je to proste chinan.kdyz sem vymenoval kolo tak sem ohnul rafek je to proste jedno velke blato.

Samm
Samm napsal 17.04.08 v 15:37

Cus mám sm 125 mám najeto 1400km a o stojánek sem nikdy nezavadil plasty nepraskaj akorát mi praskly diody na zadnim svetle jinak v poho ;)

PrecoNe
PrecoNe napsal 15.03.08 v 22:02

ja ju mam a este mi nic neprasklo a ani ziadna chyba nebola .. takze mozno nie je problem len v chine a motorke
.. a videli ste nove modeli YUKI ? na rok 2008 prislo krasne SMko sice len 125ccm ale dnes som ho videl na vystave bol som paff

Woodo
Woodo napsal 15.03.08 v 20:24

S plasty nevím, ale se startováním nemám u Cross200 žádný problém. První co jsem odojil byl spínač na stojanu a také když je na motce rychlost, tak nejde nastartovat...Jinak v poho

dvorkkka
dvorkkka napsal 14.03.08 v 20:21

Cus..Mam taky SM akorat ve 125 verzi a "musim zaklepat" zatim vubec žadnej problem mam najeto 1200 a paráda .stojanek je vysoko , nechapu jak si mohl škrtat , možny je že mas nejakej nepovedenej kus lol i tak at ti jezdi ! cau

M2arty napsal 14.03.08 v 18:40

sails: o yuki jsem si toho zjistil dost nez jsem ji kupoval.koupil jsem ji uz s tim ze ji budu mit jen jednu sezonu, svuj ucel splnila. potreboval jsem ji akorat jako mezischodek mezi 50ccm a necim vetsim. Navic SM byla novinka na trhu a nikde o tom zadne informace nebyly na zacatku sezony.

sails
sails napsal 14.03.08 v 18:01

nejdriv by bylo rozumnejsi neco si o znacce yuki zjistit a az potom ji koupit to ze ji tady nekdo chvali nekdo pomlouva neni ono ja vim na pohled hezka motorka ale uz jenom to ze je to cina tak bych do toho nesel

g.r.
g.r. napsal 14.03.08 v 14:06

ja vim pricinu proc to nestratovalo : je to proste yuki , vzhledove je to sice pekny az na ty hnusny rafky , bejt tebou bych do naky normalni znacky (japonce)

perlufanda
perlufanda napsal 14.03.08 v 10:46

Čéče, že by ti soudruzi byli až tak levý?? O Yuki si myslím tohle

Řezy
Řezy napsal 14.03.08 v 09:08

Já mám SM125 a taky úplně v pohodě. Vůbec žádný problém. To jsi musel mít nějakou nepovedenou

MadPaul
MadPaul napsal 14.03.08 v 08:44

Hm,měl jsi asi smůlu,já mám TR a naprostá spokojenost,teď začínám uvažovat o tý nový TR 250.

george27
george27 napsal 13.03.08 v 22:38

lidi to stejně kupujou a budou to kupovat dál

M2arty napsal 13.03.08 v 19:29

Devil999: nn, kdybych to nejak hodne klopil tak by me skrtani stojanem vubec neprekvapovalo, pri velkem naklopeni takove skrtnuti stojanem znamena jasnej vylet mimo cestu.Netvrdim ze vsechny Yukiny jsou nepovedeny,ale moje SMko urcite nebyla masina jakou bych si predstavoval.

Devil999
Devil999 napsal 13.03.08 v 19:08

ja mam twinsporta a vubec s nim nejsu nespokojenej spise opak vzdy mi vsechno jde a jeste mne nikde nenechala taky to zalezi na tom jak se o ni staras a tim stojanem nechapu jak jsio mohl skrtat to jsi musel ale hodneee klopit protoze ja ho mam dvakrat niz a kdyz zatacim tak v poho aj ve dvou. a to ze ti to nechytalo mozna bude vadna baterka. jinak s tim ja teda zadny problemy nemam.

M2arty napsal 13.03.08 v 17:12

orgovany: o tom sytici nic nevim,ale spis bych hledal chybu nekde jinde, po stisknuti starteru se totiz vubec nic nestalo. zadnej zvuk, vubec nic jako masinu fakt nedoporucuju,za ty 4 mesice co jsem ji mel me nekolikrat zklamala

Orgovany
Orgovany napsal 13.03.08 v 15:58

Podle toho jak to popisuješ se jedná skoro o katastrofu . Na druhou stranu musim říct že to je nejhezčí supermotard made in Chyna . To že ti špatně startovala možná bude automatickým sitičem, teda jestli ho tam máš ???