Honda CRF 230F (2007)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 74 záznamů

ZdenyRider
ZdenyRider napsal 16.11.09 v 23:01

no to jsem se nasmál a ted jdu spat,at vám to jezdí

Kaprik20
Kaprik20 napsal 06.02.09 v 19:12

dobra hondicka řek bych ze to ma stejnej motor jako mam ja na X-motu taky ma licenci od hondy myslim ze tohle pro 12 letyho kluka bohate staci ale jediny co mohli udelat japonci tu kotoucovku na zadek a dat tam aspon ladak od vyroby a lepci ty predni vidle taky soudruzi japonci mohli udelat kdyz je to funglovka jinak je vyborna

headshot
headshot napsal 26.08.08 v 14:25

mas super moto a z tech co zavidijou si nic nedelej

MedvedBrtnik
MedvedBrtnik napsal 02.04.08 v 18:48

Tady jsem se zase jednou zasmál Nic si z nich nedělěj, taky mi psali do komentářů, že jsem idiot, protože jsem si ve dvaceti koupil 125cku. A nevysvětlíš jim svou neochotu zbytečně platit vysokou pojistku, když za sezónu najedu směšných 2000km a nepotřebuju nějakou starou, rozpadající se Husqvarnu za ty stejné peníze, co jsem pořídil novou moto, která mi vydrží při troše štěstí 10 let bez větších investic. Jejich věc, kašli na ně a ať slouží Vypadá hezky

prackar napsal 02.11.07 v 22:33

Dobře,hádat se nebudu... <br />

smazany50424 napsal 02.11.07 v 18:40

Přísahám na svojí smrt že jsem to nenapsal!!!! To vám snad stačí nééééé???????Nevím kdo to psal ale já ne!!!!!!!!říkejte si co chcete ale mýlíte se [] Jinak dík doufám že našetřím na tu moji vysnenou CAGIVU nebo APRILKU.....no jeste uvidem jak si s mnou osud pohraje

prackar napsal 02.11.07 v 17:53

No,to jsi teda napsal. Stejnej styl psaní a stejnej nick,co potom výše. 100% jsi to psal,ale je mi to fuk. Přeji ti,ať si taky koupíš moto,co se ti líbí a nezáviď jiným. Není to hezké...

smazany50424 napsal 02.11.07 v 15:44

Tak tohle jsem teda nenapsal!!!!!!!!!!!!Pro upřesněníje to na druhé stránce a ten kdo to psal se jmenuje ------takže dvakrát měř,jednou řež

prackar napsal 02.11.07 v 13:35

Doporučuji ti přečíst si to celé ještě jednou a pozorně,protože ten &quot;někdo&quot;,o kterém píšeš jsi byl ty. Nechápu,co řešíš? Napadal jsi nás a teď to otáčíš ve škádlení. Když jsem ti napsal,že synovy motorky nestály &quot;půl mega&quot;,tak jsi se hádal,že ano. Ty máš totiž jeden problém- prvně píšeš,a pak myslíš. Tobě to totiž došlo,co jsem ti psal,pochopil jsi,že jsi vedle a teď se z toho vykrucuješ. Já příspěvky nemazal,takže se dá naštěstí dobře dohledat,co kdo a kdy napsal...

smazany50424 napsal 02.11.07 v 11:28

Zazobanec jsem nenapsal a frází žijete si jako prase v žitě jsem to myslel dobře v překladu žijete si luxusně.Ale i tak to by to byl slabý odvar toho co mi napsal ten chuj Ale u vas si stojim nazoru že jste rozporuplna osoba např. dole jak vam tam nekdo řekl ten kdo ma takove prachy bud krade nebo je hodne šikovnej........a vy jste na něho vyjel s tím že je lempl+urážka že si neumí našetřit na vlastní....nevím jako co vas tak vytočilo,vždyt vás chtel jen tak poškádlit nééé??????

prackar napsal 01.11.07 v 20:18

Co psal nevím,ale chtěl bych ti připomenout,že jsi nechutnosti začal psát ty a to proti mému synovi...<br />
Napadl jsi nás jako zazobance,co si žijou,jak prasata v žítě,vzpomínáš?<br />
Holt kdo seje vítr...<br />
Tak si zameť před svým prahem...

smazany50424 napsal 01.11.07 v 18:42

Prominte že se tady ještě mísím ale musím si to vyjasnit s panem PATYM:tak jestli já jsem blbeček tak ty nejsi vůbec člověk,kdybyste viděl co píše ostatním....panebože kdybych mohl tak mu nakopu brdel každému píše že má hnusnou jebku a on je ten nejjjj a kdybyste viděl co napsal na můj profil.....něco takového to se jen tak nevidí. ihned jsem mu napsal na profil...hádejte co udělal...smazal to,protože se styděl za sebe a sve chování(vím ja taky nejsem žádný andělíček) ale tohle bylo dost TAKže se už konečně vzpamatuj!!!!!!!!!!!

prackar napsal 01.11.07 v 18:21

No teda! že sem všichni píšete ve stejnou dobu,co? <br />
Asi to bude rozdvojením,resp.roztrojením osobnosti... <br />
Ale i tak děkuji na komentáře... <br />
Rozhodující je to,že se jezdí a na blbý kecy kašlem...

smazany50424 napsal 01.11.07 v 12:26

Každopádně ti VLASTIMILE přeju hodně najetejch kilometrů a at se ti daří vypada to jako kdyby jsi s tou motorkou byl srostlej

smazany50424 napsal 01.11.07 v 12:22

Pane bože o co vám de???????Jenom sem řekl svuj nazor a vy byste me zato upaloval neboco.....O ty jeho motorky mi vůbec nejde,celé se to týkalo hlavně těch dvou komentařů jestli sem vás nák urazil tak bych se vám chtel omluvit...tahle daleko jsem zajít nechtel ale i přesto si myslím své.....no nechme toho jsme přece přece všichni jedna velká rodina né??

napsal 01.11.07 v 10:41

trapaku...takove kecy...to.prackarr

napsal 01.11.07 v 10:38

Souhlas se stodlym PRACKARR di se lecit jediny kdo se tu ztrapnil si ty

napsal 28.10.07 v 22:12

Nenech se vitočit tím blbečkem. Nevím proč se s ním vůbec bavíš. Je to tak jaks psal. Zavistivá svině,co kolem sebe hází špínu a pomlouvá. Já vám fandím! At vam to jezdí.

prackar napsal 28.10.07 v 18:43

Kdo neví coby jsi ty hošíčku. Několikrát jsem ti tu dokázal,že meleš kraviny a tvoje reakce se vždy stočí jinam. Svoje poslední komentáře jsem ti psal z Paříže kde nemají čárky háčky a polovinu kláves maj na PC jinde,takže se moc psát nedalo. Myslet si můžeš co chcešě,tvoje věc,ale zkus si to pročíst tak za rok nebo dva,třeba budeš už mít rozum a sám uvidíš,jak jsi se tu ztrapnil. A nebo ti to zůstane,a nepochopíš to nikdy,ale faktem je,že jsi asi pěknej hajzlík,když toto dokážeš napsat.

smazany50424 napsal 26.10.07 v 08:13

Už nevíte coby že??????? Omýváte to samé furt do kola Mate pravdu ze mi do toho nic není....každý si myslíme svoje ,já mám taky o vás udělaný obrázek a tímhle bych tu nesmyslnou hádku považoval za ukončenou

prackar napsal 25.10.07 v 23:10

Pises o trapasech? Tak si precti po sobe ty svoje zvratky,co tu pises! Nepocital jsem tvoje jako ,to je mi fuk. Pocital jsem,kolik jsem do motorek vrazil.

prackar napsal 25.10.07 v 23:07

Jsi kus vola. Ty motorky nebyly nove. Takze si to prepocitej znova a na 300 000 zapomen! Navic i kdyby,tak tobe po tom nic neni.Tak tise zavid a uzirej se. O tom,co jsi zac,a jak jsi chytry je uz davno jasno. Jsi proste chudak a nemuzes za to.

Š.V.Í.C.A.
Š.V.Í.C.A. napsal 25.10.07 v 22:33

dobrá motorka a ten obsah taky já musel tátu překecat aby mi koupil silniční 150sátku

Trabant
Trabant napsal 24.10.07 v 21:49

PRACKARR budu mit suzuki dr 125 rok 2003 a jsem rad a kazdej ma to na co si videla a kdo pomlouva ten zavidí

smazany50424 napsal 24.10.07 v 15:21

No myslím si že taky nejste zrovna matematik JAKO....jsem napsal jen pětkrát a vět je 28 takže menší trapááás to jak jste mi říkal at se radši naučím počítat no a myslím že ty ceny NESEDííí jaký chuj by koupil motorku ještě dražší než když ji prodávali když byla nová ???????jo a ty peníze které jste dostal z prodeje jste ztejně vrazil do oprav těch motocyklů, bezinu různých vstupenek na tratě apod....no jo DVOUTAKT je DVOUTAKT!!!!Takže celková částka se pohybuje okolo 300 000.....a to už by byl SUPERSPORT a hodně dobrý A rodiče mě podporují ale u vás se ani o podpoře mluvit nedá tohle je vrážení a vrážení peněz do svého vypečeného synáčka......A co mu mám závidit????? já bych ty motorky ani nechtěl.....protože až se odloučím od rodiny tak už si sám najdu cestičku jak si vydělat peníze , protože na práci už budu zvyklý......a ne jak váš synek který se vám bude lepit na paty jak HUBBA BUBBA a práce s programy.....tak ta musí být určitě namáhavá!!!!! Nebojte se já taky makám u nás na garáži......stavím ploty,natírám je,umývám vysávám a leštím auto,ulízím potok hrabu listí,celý den chodím po městě a prodávám noviny a hafo dalších!!!!!!!!!!A příští prázky už možná budu mít opravdovou brigádu....... tak mi tady prosím vás neříkejte že tu jenom fnukám a s náký komunismus si strčte nekam (n) (n) (n) (n) (n)

prackar napsal 23.10.07 v 16:19

stodly - tak aspon jsme se pohli k tomu,že se podepíšeš pod to,co napíšeš. (pokrok od minula)<br />
Normálně bych takové debaty se 14ti letým klukem nevedl. Je to pod moji úroveň,zvlášť,když píšeš stylem,co píšeš. (v každé větě jako jo,jako jako atd.)<br />
Ale na druhou stranu mě zaráží,kolik zloby a závisti se v tak mladém jedinci najde.Nechci domyslet,kolik jí budeš mít třeba za 10 let. <br />
Proti pro tvoji info ti napíšu - nikde jsem nenapsal,že si můj syn &quot;na všechny motorky poctivě vydělal&quot;. To jsem nepsal!!!!!<br />
Přečti si znovu,co jsem psal prosím.<br />
Psal jsem,že na tu motorku si defakto vydělal a to je rozdíl!!!<br />
Na druhou stranu je tvůj problém,a nikoliv můj,že tě rodiče v motorkách nepodporují a já svého syny ano. To tě neopravňuje k tomu,aby jsi kolem sebe za to kydal špínu. Každý holt nemůže mít stejně. To bychom byli v komunismu a to už ti jistě ve škole řekli,že nejde.<br />
<br />
A teď k tomu že je to půl mega za motorky: není!!<br />
Schválně počítej:<br />
č.6 za 37000 prodal za 39000<br />
jsme v mínusu 4 tisíce<br />
č7- koupil za 50 a stále má...<br />
č.8- kopil za 102000 a stále má..<br />
to je celkem -156 tisíc a samozřejmě bude jednou následovat prodej,tudíž to není částka konečná...<br />
Kde je tedy těch tvých 500.000???<br />
Nauč se místo závisti počítat,ano? Ne každá motorka stojí sto tisíc a každou prodáš,tudíž se ti vrátí nějaké peníze zpět.<br />
No a nakonec proč měl tolik motorek? Ne proto,aby mohl machrovat,jak si jistě myslíš,ale proto,že z každé vyrostl. Když si koupí dospělý moto,tak z ní nevyroste,ale dítě ano. Takže každý rok nová motorka,protože mu za rok byla malá. Jasno?<br />
Doufám,že je ti to už pochopitelný a zamysli se nad tím,co píšeš.<br />
A s tou prací: Vlastík se mnou pracuje ve firmě od mala. Nejedná se rozhodně o vynášení smetí. Dnes zastane skoro práci dospělého člověka. Ve volném čase mě chodí připravovat spotřebiče k opravám,provádí demontáže,na PC chystá ceny,faktury apod. Prostě vše,co zvládne. Jak si ho za to ohonoruje je moje věc, a tobě po tom nic není! Já v tvém věku chodil sbírat ovoce,železo,papír, na brigády a šetřil si na moto taky. Tak to zkus a nefňukej,že někdo má a ty ne. Snaž se a uvidíš,že to půjde ale hlavně nezáviĎ!!!! Jinak tě nebude ani život těšit.

smazany50424 napsal 23.10.07 v 15:29

No tak jezdit umíš dobře no taky tomu odpovídá ten věk:začátky 2,5 roku a uplně nepochopitelných 7 vystřídaných motorek na 9 roků!!!Každý rok nové moto.......to je si žiješ jak prase v žitě....a taky to de i vidět nééé mě je uplne jedno kolik si jich mel ale nasraly me tvoje a tatínkoy kecy jako: doufám že budou časem i další....(nové motorky)to mi přijde jako dost rozmazlená slova ale co me vytočilo ještě víc? :Když budete chtít,tak si ny ty motorky našetříte taky.....jako ja nevim jestli nejsem na marsu nebo kde....jaky vy si myslíte že ty peníze seru do hrnce?????....jako na jednu vysnenou motorky tohle přisloví platí,ale ne pro SEDM motorek a ještě v takovém věku!!!!!!!vysnena motorka znamena to ze pojedete na kole klidně i desítky KM aby jste jí mohli spatřit nebo na ni čekáte hodiny u cesty jestli náhodou neprojede kolem.......toto je vysnena motorka....na tu se potom dá možná našetřit MOžNá když budete každý den dřít a srát na zábavu....ale tohle asi nikdy nepochopíte a poslední nejvytočenější kec:VLASTIMIL si na všechny motorky poctivě vydělal,kdybyste videli jak dřel......tak tohle když jsem četl tak jsem se musel smát a zároven bouchat pěstmi do stolu Jooooo to jako že dostal za každé vynesení odpadků (a to věřím že jich musí být hromada)10 000Kč ???????a i kdyby dělal nějakou obtížnější práci (čemu já vůbec nevěřím) ,tak i tak by to byl témeř PAROUBKUV plat ježížmarja vždyt jste do svého synka dal nechutných přes půl MEGA plus ještě takové kecy a poučování ostatních..........to je k BREKU je mi z tohohole špatně

prackar napsal 22.10.07 v 23:17

Ty bedeš asi pěknej lempl,když se nedokážeš ani podepsat pod to,co napíšeš,že? Pracuj,šetři,a budeš mít taky! Na to aby člověk měl,nemusí být zloděj. Stačí chtít a makat,ale to asi ty neumíš,co?

napsal 22.10.07 v 19:51

ten kdo má takový prachy nejspíš krade nebo je hoodně šikovnej ale takovejch lidí je málo

smazany53642
smazany53642 napsal 22.10.07 v 14:50

máš fakt pěknou motorku to se bude jezdit

prackar napsal 21.10.07 v 20:19

Trabant- To že jsi si sám vydělal na motorku je paráda! O to si ji budeš více považovat. Co to bude za stroj?

prackar napsal 21.10.07 v 20:18

kalašovica- myslíš že jsem zazobanec?Z čeho tak soudíš? A kde můj syn mlel o hrubkách? můžeš mi to říct?<br />
Vydělej si a kup si taky motorku a nezáviď 11ti letýmu klukovi..

Trabant
Trabant napsal 21.10.07 v 19:22

super motorka ale nechapu ty komentare. me motorku dovezou tak do 14 dni a vydelal sem si na ni sam protoze tata rika ze me nic neni za darmo tak ze mi nic nekoupi at se snazim tak sem chodin na brigady a motorka bude neco na tom je tesi me to ze sem si na to vydelal sam a vic si toho budu vazit

napsal 21.10.07 v 19:09

ježiši! takovej zazobanec tatínek co??? meleš tady o hrubkách a sám píšeš choť místo choď!!! Choť je manželka ty dilino.!!

napsal 21.10.07 v 19:04

to se to jezdí když je tatínek ve vatě

prackar napsal 20.10.07 v 08:57

Nosoud89 - to chceš říct,že můj syn není normální,nebo jak jsi to myslel? Kluk se mnou od 6ti let pracuje ve firmě. (samozřejmě dle možností dítěte) a od mala má svoje povinnosti,které měli děti spíše za 1. republiky,než dneska. Na tu motorku si defakto svojí prací vydělal. Choť na brigády a budeš mít takovou motorku taky. Chce to jen chtít a nekecat.<br />
to kopec - za syna děkuji za příspěvek. Dle motokdy vidím že jsi stejná krevní skupina,co my,takže poznat se není problém,né? Pozvi nás na ježdění u vás,a my to to oplatíme u nás...

smazany51813
smazany51813 napsal 20.10.07 v 08:08

Vlastiku,neznám tě,ale i tak čumím. Jen tak dál,ať ti to jezdí bez úrazů.No to nejde,když se za to tahá...tak ať jich je co nejmíň a jen lehkejch .<br />
Na závistivý neschopný blbce se vykašli .<br />
Hodně štěstí!

Nosound89
Nosound89 napsal 19.10.07 v 20:27

no kura co bych za to dal mít takovou motku aspon v 18 natož v 11... no my normální si na ni musíme sami našetřit []

napsal 19.10.07 v 19:57

Leze na to normálně. A jak na to lezeš ty? 250EXC je asi tatínkova,co? Jo a dávej pozor na pravopis, n e v !!y !!!l e z e !!!!!

Firey
Firey napsal 19.10.07 v 18:14

Jak na tom jezdis??Dit na to nevilezes

napsal 30.09.07 v 19:46

Zdar,vsichni co mu zavidite jste fakt nenormalni kdyz ho motorky bavi tak proc by nemohl mit nakou poradnou kdyz umi jezdit....a jeste jedno vsichnni kteri maj na nej keci tak asi neumi jezdit na moto

šimic
šimic napsal 07.09.07 v 22:35

čauvec...no máš parádní motorečku... tak už jsme dva co ji v ČR kočírují... jen mám teda motarda,ale to je fuk! tak ať slouží... já ji zatím dávám trošku do pucu..od novoty nebyla <br />
<br />
a na ty řeči se vykašly..taky mi tam píšou podobní exoti..nenaděláš nic...

Drake89
Drake89 napsal 09.08.07 v 22:05

Cus borce, videl sem te na sraze v Bitysce a musim uznat ze se toho nebojis a litas jak drak <br />
tak hlavne bez nehod

napsal 09.07.07 v 22:23

debil jsi ty.Víš prd.Kluk od sedmi let maká celý prázdniny jako šroubek.Dělá věci,který ty jsi ve svých 15ti ani neviděl.Řekni si svýmu papínkovi,at ti taky koupí.Nevím proč mu nadáváš?On za to může?

napsal 09.07.07 v 17:12

njn kdyz ti papínek koupí na co si ukážeš tak ttjn bych ti přál v 15-cti fichtla

napsal 26.06.07 v 22:44

Pánové hmm a Jeny- to není zazobaná rodina,ale rodina,co miluje motorky a je ochotna něco udělat,aby je měla. Máte stejnou možnost. Tak nezáviďte,a snažte se,ať máte taky to,co se vám líbí a co chcete. Není fér takto pomlouvat.

jeny
jeny napsal 26.06.07 v 19:14

to se to jezdí s takovejma prachama

napsal 25.06.07 v 16:39

Žádnej týpek ani borec... Je to prostě zazobaná rodina!

napsal 02.04.07 v 18:52

Raily
Raily napsal 01.04.07 v 12:28

Moc pěkná, ať se daří

Vlastimil napsal 01.04.07 v 10:10

Kerik-Jo díky a tobě taky (jestli máš mašinu)

Vlastimil napsal 01.04.07 v 10:09

zedkx500-Jo jo plnej budeeeeeeeeeeeeeeee

Vlastimil napsal 01.04.07 v 10:08

gasman-Jo díky a nic si s toho nedělám já jsem na to zviklej. Já mám crosku a tam fotky jak skáču,a skoro všichni mě psali,že je to fotomontáž a tak.

napsal 01.04.07 v 09:26

Preji hodne stesti a at to lita.<br />
Ve stejnem veku , jsem taky dostal svou prvni velkou krosku a tata me vysazoval do sedla <br />
<br />
Btw: Hehe, par zavistivcu se uz ozvalo. Nic si z toho nedelej, to je jedna Ceska vlastnost, hned po vlastni neschopnosti

zedkx500
zedkx500 napsal 01.04.07 v 09:16

Supr mašina Vlastimile a furt plneeeej ale to ti nemusí asi nikdo říkat...

napsal 01.04.07 v 08:21

Každej není tak ve vatě, jako vy. Nám stačí i levnější.

Kerik
Kerik napsal 01.04.07 v 00:14

v poho stroj... to se to jezdi kdyz druhej kupuje motorky... no tak at ti to jde ti pašíku jeden ALOOHA

Vlastimil napsal 31.03.07 v 22:29

bukowski634-díky a časem možná budou i lepší

napsal 31.03.07 v 22:06

lidi nezáviďte a přejte mu to, každej v 11 by byl nejsťastnější kluk na světě, kdyby našel doma něco takovýho tak ať jezdí a ty skoky jsou fakt paráda

Předchozí
1 2