Yamaha YZ 250 (1992)

Nalezeno 15 záznamů

Skalák napsal 14.11.09 v 08:15

Tak je doma

Skalák napsal 16.08.09 v 19:11

no.. mě by s eta tvá líbila.. klidně si jí od tebe koupím.. na jaře o něčem takovém uvažuji napíšu ti zprávu, ať jezdí kámo

jeny
jeny napsal 05.06.09 v 20:07

to Skalák: jo je dobrá ale fakt si dávej majzla co kupuješ aby to nebyla past jako sem nalít já hodně sem do ní musel nasypat. Ale už by to chtělo něco novějšího jestli mi to víde tak na příští sezonu by měla bejt wr 450

Skalák napsal 05.06.09 v 15:09

Super!!! taky si budu kupovat nějakou starší Yamahu YZ 250!
Yamaha je nej!

PETR-YZF-R1
PETR-YZF-R1 napsal 04.12.08 v 00:47

dan47
dan47 napsal 01.09.08 v 19:21

kua uz to chce krosku

dan47
dan47 napsal 30.08.08 v 12:06

tak co jak to lita koukal sem v třemešný trat uz pekne zarusta

smazany38828
smazany38828 napsal 20.12.07 v 00:00

Copak že nelítáš to uš si to vzdal.

Čičina
Čičina napsal 02.11.07 v 18:55

No jo na vrších jezdím,ale štvou mě ty velký kameny !!! Parkrát jsem si kvůli nim ustlal . Zatim trénuj,až povyrostu tak si to rozdáme !! Ahoj ať to lítá Jeny

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 27.10.07 v 11:11

Jeny: Jestli máš zájem a nějaké fotky jak jezdíš, můžu ti udělat profil na mém webu <br />
Jsi v poho týpek, tak se kdyžtak ozvy.<br />
moje ICQ je: 252764482, mail: adam.edy@centrum.cz<br />
<br />
btw budeš ještě na podzim jezdit nebo to balíš ??<br />
Já se pokusím v neděli ještě zajezdit a uvidím jaké bude teplo a povrch tratě <br />
Pokud to bude OK tak ještě budu jezdit (-:

jeny
jeny napsal 25.10.07 v 07:32

za kotouče jsem dal 4300kč i s destičkama, klika +ojnice a ložiska 4100kč, píst 4000kč nikasil 3500kč a díli kupuju v k2moto v nový Pace nebo v Hradci Králove

napsal 24.10.07 v 23:43

zdar.mam taky yz250 rv92.kde beres nd?a kolik te staly ty kotouce ,nikasil atd?dik moc.davam ji dohromady.jinak kdyby mel nekdo zajem je tak za25tis k mani.

KubAiS
KubAiS napsal 23.10.07 v 22:14

jj EdyBoys to vystihl.. vazim si te i kdyz te neznam je videt ze nejsi jeden z tech zazobanejch mazanku tatinka ktery si pisknou, udelaj na cerno autoskolu a za chvili jezdej na uplne novy motorce na ktery by si sami nedokazali ani utahnout sroub taky sem setril takze vim co to je..super YZ

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 23.10.07 v 21:56

čau krosaři (-: vidím, že další, co si umí sám vydělat. To je nejlepší... Nemám rád ty namachrovaný frajírky co mají nový motorky a myslí si jak jsou drsní, přitom jim to všechno koupil tata <br />
Bez tatínka by měli hovno.... ani fichtla (-:<br />
<br />
Já začal chodit na brigády už ve 14cti abych si vydělal na KX 80 ( a to přez všechny ty zákazy v naší rodině, protože děda byl závodník a tragicky se zabil takže si asi dovedete představit jak těžké bylo, něco dotáhnout do garáže) - KX 80 jsem koupil v 16cti letech...<br />
Zařídil jsem si všechno sám, koupil si to za vydělané peníze a když to uviděl táta, řekl mi, že když jsem si to dovedl koupit, tak to dovedu i živit... Sežralo to moc peněz na opravy protože to byla stará mrcha a hlavně po člověkovi, kterej spíš jezdil než servisoval... FFurt jsem s tím něco dělal a předělával to ale nakonec jsem to prodal a našetřil si na HSQ CR 125 (2000) super stroj, můžu vřele doporučit. <br />
Jinak to, že jezdíš na staré YZ 250 je úplně jedno, buď hrdý na to, že sis na to dovedl vydělat sám bez jakékoli pomoci stejně jako já (-:<br />
<br />
Tak ať jezdí a doufám, že bude dlouho držet

Nosound89
Nosound89 napsal 23.10.07 v 20:24

no tak s tím vyděláváním money sem na tom stejně... staré traktory nejlepší jezdíš i mx tratě nebo jen do lesa??