Honda Monkey 125 (2022)

Aktualizováno 20.3.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

puffybodie
puffybodie napsal 08.05.23 v 08:59 10b.

Guzo> Treba kamenity vyjezd na jednu nejmenovanou horu to se mnou v sedle nedalo. Ono postavit se do stupacek to delam casto treba na prejezdech a podobne, ale nemam se kde chytit pri moji vysce a je to spise scrambler, tak se predpoklada jizda v sede. Ale kdyz jsem si vedle toho stoupnul, tak to s plynem se vyhrabalo i z tech kamenu. V lese ve meste to taky zvladlo dost v listi. Jasne, s drapaky by to bylo lepsi, ale jak uz bylo receno asi malokdo si to bude huntovat, ale "bezny" teren pri cestach neni problem diky tomu jak to je lehke a co neda, tak se to da snadno i tlacit

Vecnyzacatecnik
Vecnyzacatecnik napsal 08.03.23 v 21:29

Guzo: jo asi tak jako Pionyr .
Par videi jsem videl - jako zvladne to dost, ale pohodlny to v terenu neni. Je to o tom jak velky koule mas na to huntovat novou, ne zrovna levnou morku nekde v terenu. Tezi to z maly hmotnosti a ovladatelnosti, ale urcite bych to nenazyval motorkou do terenu.

Guzo
Guzo napsal 08.03.23 v 12:58

Takže,asi ako bežný,ľahký naháč?
Kedysi to bol Pionier .?
Jasné ,že som od toho nečakal terénne zázraky.
Ale taká okolokomínovka,čo zvládne aj polňačku,alebo popri rieke,nejakých 10 km týmto ľahkým terénom,to by šlo?
Inak,na YT sú aj celkom tvrdé videá,kam túto mašinku hnali.

Vecnyzacatecnik
Vecnyzacatecnik napsal 08.03.23 v 11:23

Guzo: polnacku nebo louku to jako projede, ale neni to teren kterej bys chtel vyhledavat casto. Nekam dojet k lesu na houby nebo k rybniku to zvladne, rychlosti tak 20 - 30 km/h, urcite si nepredstavuj nejaky rally . Maly kola, kratky zdvihy, na stani ve stupackach rovnou zapomen.

Guzo
Guzo napsal 08.03.23 v 09:07 10b.

Takže polňačky moc nie?
Zvažoval som to ako univerzála...

pps2
pps2 napsal 08.03.23 v 00:01 10b.

Supr stroj!

Nedávno mi to půjčil člověk na projetí okolo pumpy u Brandýsa a chechtal jsem se ještě co pak dojel domů

Milan1963
Milan1963 napsal 07.03.23 v 22:16 10b.

Kali88
Kali88 napsal 07.03.23 v 21:35 10b.

Tahle malá mrštná zábaná motorka je prostě vždycky trefa! I přes svoji velikost udělá ohromnou radost a velkej kus práce. Mám trochu jinačí střelu, tuhle mít druhou jako přibližovadlo by bylo skvělý

PSanec
PSanec napsal 07.03.23 v 20:37 10b.

Supr stroj, skvělá Honda.Přeji jen super km.