Aprilia RSV 1000 (1999)

Aktualizováno 14.3.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

smuherr napsal 05.07.21 v 23:11

Quiker: Díky za rady tady je ted Motul 300V 15W50, s tím co na něj má najeto a co já najedu to vidím na jaře, že dám nový. Spíš je pro mě zatím laborování zkontrolovat hladinu oleje
K těm kapalinám, ted si dohledávám ještě, co do chladiče a potom co na spojku a brzdy, vím, co jsem dával u Japonců za brzdovky atd, ale tady se stále učím a nerad bych ji kvůli pár korunám ošidil a něco pak řešil zbytečně.
K těm gumám, už léta dávám vždycky na vše Pirelli, tady jsou na jaře nové, myslím že Batlax, ale až budu přezouvat, zustanu u Pirelli.

Quiker
Quiker napsal 05.07.21 v 20:33 10b.

Pěkná babička.
Píšeš, že je spojka v pohodě, po repasi. Přesto doporučuju olej "Shell Advance Ultra 4T 15W-50". Tuono s původní spojkou s ním řadí jak po másle. Měním jednou ročně. Při nájezdu do cca 8000 to asi bude stačit.
Gumy mě vyhovujou s měkčím bokem/kostrou = 1. Pirelli, 2. Metzeler. Např. Bridgestone jsou výborný ale hodně tuhý...

smuherr napsal 04.07.21 v 20:47

Riddick: Moc děkuji, určitě tam kouknu a přidám se Jinak po dnešní první, delší vyjíždce nechápu, že už mezi takto postiženými nejsem dávno Myslím, že už v motorce jinej motor nechci

Riddick
Riddick napsal 04.07.21 v 15:06 10b.

Tak vítej mezi námi postiženými :D... Tady máš odpovědi na vše, rádi tě uvidíme někdy . Odkazi nejdou, tak na facebooku si najdi APRILIA CZ•V2• TUONO | MILLE | ETV | FALCO | RSV

smuherr napsal 02.07.21 v 16:27

Hoffikiller: Díky

Hoffikiller
Hoffikiller napsal 02.07.21 v 15:42 10b.

Kráska, ať ti dělá radost