Mp Korado Maximus 125 (2019)

Vlastník Mimikal
Vloženo 17.2.2021
Aktualizováno 17.2.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

Cula2
Cula2 napsal 10.04.22 v 10:57

ZdenalSv
ZdenalSv napsal 22.07.21 v 11:47 6b.

Nazdárek taky mám Maximuse, to klepnutí není doraz na tlumičích ale bouchá výfuk o rám, vyřešili mi to úpravou rámu a trošku jsem přituhnul tlumiče klíčem a teď v pohodě.

Cula2
Cula2 napsal 15.05.21 v 09:03 10b.

Modrá je dobrá

frantic2
frantic2 napsal 04.05.21 v 16:54 10b.

Pohoda stroj

Mimikal napsal 24.02.21 v 21:39

Ahoj,
díky a Tobě rovněž přeji spoustu spokojených kilometru. Samozřejmě mě ta frekvence servisu štve a vím, ze je to blbost, bohužel je to tak napsáno v servisní knížce a v podmínkách záruční doby
Kdyby byl skutr po záruční době, tak bych to neřešil, teď to asi budu muset chvíli vydržet... pro info přidávám foto ze servisky.

Jofré
Jofré napsal 24.02.21 v 21:11

Jofré
Jofré napsal 24.02.21 v 21:10 10b.

Ahoj, hlavně přeju hodně spokojených kilometrů. Výměna motorového oleje po 1000km je blbost, i když tam není žádný filtr, ale jen sítko. První garančka OK, ale pak určitě po 3000km, vždyť tyhle vzducháče jsou všude stejné. Takhle bys prodělal kalhoty, vždyť si to spočítej, každý kilometr jízdy tě přijde na benzínu cca 1Kč a k tomu ještě 2Kč? To jezdíš dráž než auto.

callowsick
callowsick napsal 24.02.21 v 15:06

Mám výborné zkušenosti s aftermarketovými tlumiči YSS. Po výměně se můj čínský skútr choval o třídu líp náklady asi 2200,- za sadu.

Mimikal napsal 17.02.21 v 15:34

jj, díky a tak jak píšeš, na cesty do práce, nákupy, návštěvy, vyčistění hlavy po práci a výlety kolem komína - pro mě ideál
Díky za reakci, přeji hezký den a spoustu šťastných kilometrů

Myschan
Myschan napsal 17.02.21 v 15:11 10b.

Když to jde, je ideální skútr na město a motorka na projížďky jen tak pro radost. Ale i výlet kolem komína na skútru udělá radost a na vyčistění hlavy po práci je určitě lepší než sedět doma. Kdybych musel mít jen jedno jednostopé vozidlo, asi zvolím skůtr pro praktičnost a univerzálnost, zvlášť ve větším městě. Tak ať Ti dělá radost, vypadá fakt hezky.

P.S. : Ten servis po 1 000 je dobrá zlodějna.

Mimikal napsal 17.02.21 v 13:33

Zdravím,
díky za přání a cenné informace
Netuším, proč ty prohlídky jsou takhle nastaveny, ale je tomu bohužel tak. Co jsem zjišťoval, tak je to stejně i u Kentoy,... Asi to bude tím, že to není motorka, ale skůtr, navíc z Číny .
Ohledně dalšího posunu na větší motorku zatím neuvažuji (chybí mi i ten řidičák "A"), prozatím na ježdění do práce (20km tam a 20km zpět) a na výlety (do cca 100km) to stačí.
Ale jak se říká - s jídlem roste chuť - je možné, že za pár let budu mluvit jinak a budu se poohlížet po něčem větším a silnějším

díky za reakci a Vám taky přeji spoustu šťastných kilometrů a ve zdraví návraty domů

pali3x
pali3x napsal 17.02.21 v 13:14 10b.

V prvom rade - prajem všetky šťastné kilometre a veľa radosti na cestách

Tak časté prehliadky? To je nejaký prototyp?

Máte už vyhliadnutú aj motorku, ktorú si potom kúpite? Veľa ľudí to takto robí - kúpia si "veľký" skúter 125, potom dorobia "veľké" A (ak nemajú) a kúpia naozajstnú motorku Skúter 125 je super na vyskúšanie, či to človeka v jednej stope bude vôbec baviť. Ak sa nemýlim, je možné na takom skútri jazdiť s papiermi sk. B, alebo nie?
Nič v zlom, ale osobne mi skúter príde ako také premiestňovadlo. Aj keď to má 2 kolesa ako motorka, vyzerá podobne ako motorka... ale niečo tomu chýba. Možno ako "babský" bicykel - chýba tomu tá "rúra" hore . Možno aj, že je priveľmi kapotovaný, veľmi úžitočný, praktický, úsporný... Motorka je často pravým opakom = človek by si povedal, načo je to dobré. No na zábavu a pre potešenie srdca...