Royal Enfield Himalayan (2019)

Vlastník Zicháček
Vloženo 30.1.2020
Aktualizováno 10.5.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

miligen
miligen napsal 04.11.21 v 20:08 9b.

Pěkná recenze

Tondast
Tondast napsal 06.02.20 v 23:04 10b.

ScottRussell
ScottRussell napsal 30.01.20 v 19:32

Měl jsem ho také a nakonec jsem se pod dvou měsících vrátil zpět ke starým japoncům. Nicméně motorka je to hodně neortodoxní a s nepopiratelným charisma. V terénu dokázala projet opravdu nesmysl (v rámci kategorie). To chcípání bylo pekelné, dokonce mě občas chcípala i při dobržďování v terénu nebo na křižovatkách a byla to fakt debilní vlastnost. Pomohla drobná ilegální laborace se senzorem škrtící klapky a šroubem volnoběžné směsi. Startovnání bylo rovněž peklo (i 8x za sebou, než nepřestala chcípat). Pomohlo nastartovat bez plynu a bez sytiče a po prvotním chycení motoru ihned mírně přidat sytič a malinko plynu a držet.. Po měsíci tréninku jsem zvládal start bez jediného chcípnutí. Je to jediná věc, která mě skutečně sr... jinak jsem věděl co kupuji a motorka byla super. Nemám to výrobci za zlé, nemůže za to. Homologovat v dnešní době vzduchem chlazený jednoválec a splnit potřebné Euro je zkrátka prakticky nemožné bez negativního dopadu na motocykl. Přeju hodně radosti a km bez nehod

Donald
Donald napsal 30.01.20 v 18:53 10b.

Mám ji, najeto 3500 km a obrovská spokojenost.

Milan1963
Milan1963 napsal 30.01.20 v 17:11 10b.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 30.01.20 v 11:42 10b.

Tak ať dlouho bez problémů slouží