Honda NC 750D Integra (2016)

Vlastník 1plavec
Vloženo 5.5.2016
Aktualizováno 26.9.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

1plavec napsal 23.08.17 v 12:48

1plavec napsal 23.08.17 v 12:19

demlon - jediné s čím souhlasím, je sedlo, taky šlo první pryč! Ostatní jsou nesmysly! Mám 185 cm a místa tady je hafo! V dešti perfektní krytí a jedinečné jízdní vlastnosti. Právě jsem absolvoval 1000 km po Polsku převážně v dešti a neznám cesťáka, který by byl na tom lépe! Zavazadlový prostor nahradí tři kufry od Hondy, které plně stačí na 10 denní pobyt někde venku za kopečky. Tachometr je skvěle zpracovaný, v každém režimu lze nastavit barevnou škálu otáčkoměru, přehledný displej za všech světelných podmínek! Nesrovnatelné např. s Kawasaki nebo Yamahou, tam soudruzi skutečně zaspali. Cena 250 tis i skufry je geniální cena na naprosto plnohodnotnou cestovní motorku! O genialitě automatické převodovky je zbytečné psát, protože každý kdo to jednou zkusí, už se nikdy nebude chtít otravovat s řazením. Ta volnost a vychutnání si pohodové sportovní jízdy bez přemýšlení co tam kopnout je k nezaplacení!!! :)

demlon
demlon napsal 13.08.17 v 12:45

Zdravím, parádní strojovna, pohodlná??? Po všech těch chválách jsem začal uvažovat o koupi tohoto zázraku. Vyrazil jsem tedy do jedné ze dvou prodejen v republice kde lze spatřit Integru na vlastní oko. Moje dojmy, podotýkám, že bez svezení - řidítka a tachometr jako z dětské hračky, sedlo tak na 50 km a dát si den pauzu, úložný prostor prakticky 0, malé krýtí nohou, malé místo pro nohy, zásuvka u řidítek chybí, převod řetězem,,,, Takže za cenu cca 250 000,- kč si myslím, že soudruzi z Japonska udělali někde malou chybu, ale proti gustu žádný dišputát.

fantomaz
fantomaz napsal 10.10.16 v 20:00 10b.

Ahoj, chtěl bych se zeptat kde to sedlo objednat a kolik stálo. Mám stejné zkušenosti se sedlama. Díky Zdeněk.

1plavec napsal 06.10.16 v 06:58

Minulý týden, jsem na novém sedle SHAD zborusil Jeseníky a Orlické hory, celkem najeto přes 500 km a nové sedlo bylo úžasné. Rázem se posezení změnilo v dokonalou radost z jízdy, aniž by člověka rušilo jakékoliv nepohodlí! Prostě SHAD je skutečná jednička mezi výrobci sedel!

1plavec napsal 16.06.16 v 08:05

Tak najeto přes 3000 km a je to úplná pecka, pořád se toho nemůžu nabažit! Koupil jsem akorát pořádnou přilbu a požitek je naprosto dokonalý i na dálnici! Pohodová cestovní rychlost kolem 140, ale i u 150 dokáže nádherně zrychlit no paráda. Člověk neřeší jestli tam má neutrál, nehledá jedničku nebo dvojku, prostě to tam samo naprosto dokonale padá, jen se mění číselka na displeji.

Barney
Barney napsal 18.05.16 v 21:44 10b.

Moc pěkná! Ať dělá radost.

wsbk
wsbk napsal 12.05.16 v 22:52 10b.

Geodet
Geodet napsal 05.05.16 v 14:16 10b.

Dobrý výběr.

AlaF
AlaF napsal 05.05.16 v 11:41 10b.

Perfektní volba pro pohodovou jízdu po městě i na delší výlety Vybral jsi dobře.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 05.05.16 v 10:31 10b.

Parádní strojovna přeji pohodu v sedle.