Suzuki GSF 1250S Bandit (2014)

Vlastník hondaxs
Vloženo 21.7.2014
Aktualizováno 1.3.2021

Je to motorka která mi vyhovuje. Předtím jsem měl sezonu ojetého bandita a jak už jsem se zmínil, je to motorka vyloženě pro mě tak jsem se rozhodl pro novátora.

První dojmy - První dojmy? Tu motorku dobře znám tak že velký překvápko to nebylo. Snad jen to, že ABS funguje bezvadně, to mě překvapilo že reaguje přesně když je potřeba. Samozřejmě že pocit když si jde člověk pro novou mašinu je úžasnej...

Doplňky na motorce - zatím žádné

Je to kus motorky za slušnej peníz. Tento stroj sem si vybral hlavně kvůli cestování. Dá se na něj hodně naložit a jede furt. Dobře se na něm jezdí ve dvou.Jezdil jsem i 600bandita rv, 2001 kde byl ještě měkčí podvozek. Tohle se chová úplně jinak,je to mnohem lepší ovladatelnější i když je to větší obsah vodí se perfektně.

marin35
marin35 napsal 01.03.21 v 21:46 10b.

Banďour tu bude navždy, ten si snad ani nemohou dovolit vyrobit špatně, je jako golf prostě nesmrtelný, za mně super výběr

qvak
qvak napsal 03.01.17 v 20:04 10b.

Krasnej kousek !

LADINEK65
LADINEK65 napsal 01.07.16 v 08:57 10b.

pěknej kousek ,pěkna barva ,přeji hodně km

maternus
maternus napsal 22.09.14 v 16:55

Nadhera. Asi te budu nasledovat. Taky o ni honde premyslim. Momentalne mam 650 a 1250 by se hodilo. Urcite pujdu do nove.

JuBr
JuBr napsal 02.08.14 v 22:11

Ahoj Rudo,
gratuluji je krásná - přeji Ti hodně štěstí a mnoho kilometrů v jejim sedle JuBr