Honda XL 700V Transalp (2009)

Vlastník oprochaz
Vloženo 30.10.2013
Aktualizováno 20.11.2014

Náš červený Alpík je člen rodiny a od první chvíle jsme skvělí kamarádi, i s manželkou, oběma dětmi a pejskem.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Jen pozitivní dojmy, úvodní seznámení se strojem, zkušební jízda, výběr doplnků, přistavení stroje v dohodnutou dobu, co jsme se dohodli, platilo

První dojmy - Ihned padla do ruky, snadné ovládání, dostatek výkonu, sametový chod motoru, motor krásně hřeje na kolena

Motorku bych doporučil pro - kamarádský bike na středně dlouhé výlety a lehkého terénu. Navíc moc pěkný stroj.

Doplňky na motorce - vyšší plexi givi, stojan SW Motech, padáky, kufry givi

Měl jsem jiný starší Transalp před časem půjčený a jako biker bez velkých zkušeností (Pionýr, Jawa 350 TS, ČZ 175 Panel) jsem byl nadšený přátelským charakterem stroje. Splnuje také nároky na kratší výlety, sem tam polní či lesní cestu s dostatkem výkonu vzít s sebou svou drahou polovičku či juniora.
Zatím najeto asi 500 km, ve dne, v noci, na suchu i na mokru. Alpík poslouchá a spokojeně vrní.
Jen jsem dojížděl nádrž, indikační sloupec začal hladově běhat po displeji, ale u pumpy jsem tam dostal 13 litrů. Takže se zdá, že rezerva bude docela velkorysá.
Nyní už je náš Alpík pod střechou a čeká na hygienu a pak už se s klukem tešíme, jak si na něj nastrojíme opožděné doplňky (padák, stojan, držák na kufry).

Po roce přišlo smutné loučení, nové bydlení pro rodinu vynutilo pustit našeho Alpíka do světa. Ale šel do dobrých rukou...

AJ-Rimmer
AJ-Rimmer napsal 06.11.13 v 19:17

Hlavně opatrně na tom mokru , ať dlouho slouží..měl jsem Alpa na víkend a líbila se mi spotřeba a univerzálnost stroje...ať slouží

jezdec74
jezdec74 napsal 31.10.13 v 17:17 10b.

Krásný Alpík, užij si jej. 10b

Zdenda81
Zdenda81 napsal 30.10.13 v 18:08 10b.

Moc pěknej. Velká gratulačka.

Fox_cz
Fox_cz napsal 30.10.13 v 14:20 10b.

omil
omil napsal 30.10.13 v 10:17

Krásná barva, bohužel, když jsem pořizoval svýho, tak nebyla.Jjinak ten ukazatel paliva je dost na pytel, kolikrát ukazuje prazdno po 100km. Je to jen o zvyku.