Jawa 50/555 Pionýr (1961)

Vlastník Dachlmen
Vloženo 27.3.2013
Aktualizováno 27.3.2013

Kdysi dávno jsem hrozně toužil po vojenském Pionýru .. a tak jsem si ho prostě udělal

První dojmy - Jelikož jsem nechtěl žádnej šrot, vzal jsem tu nejlepší a nejrychlejší 555ku co jsem kdysi ve své stáji měl. Dokonce jsem na ni jel jedny terénní závody které nedopadly vůbec špatně .. a protože jsem to opravdu myslel trochu vážněji, ještě jsem si malinko pohrál s motorem a udělal převody do tahu, takže v případě mobilizace je plně připraven :D

Opravdu hrozně moc jsem po takovém Pionýru toužil .. a i když nikdy pravděpodobně typ 555 v armádě nebyl, mě se stejně líbil a zamlouval nejvíc .. a tak jsem si ho prostě udělal. Již když jsem ho koupil, byl to takovej bastlík ale jezdil a fungoval moc dobře, skoro nejlíp. Tehdá to byla moje první renovace a myslím že to nedopadlo nejhůř .. sice to není orig, není to vzácnost ale ostudu to taky nedělá a vypadá lépe jak předtím.. od doby renovace jsem na něm ani nejel, chvilku stál v garáži a nakonec našel místečko v mém pokoji kde již pár let dělá ozdobu

Klohen
Klohen napsal 21.11.13 v 02:55 10b.

opravdu skvělá sbírka jawa stroju. to nemas garaz ale halu :D rozhodně chvalim tento vojensky kousek.

Fonďák
Fonďák napsal 03.06.13 v 22:17 10b.

... a na něm- muž s brašnou... Rozkaz zněl jasně... Nikdo nesmí projet... Chceš říct soudruhu... No, dvě dávky... . Už Ti tam chybí jen lehký kulomet vz.26

LIBeeS21
LIBeeS21 napsal 03.04.13 v 17:11 10b.

parádní!!!

pernik92
pernik92 napsal 03.04.13 v 11:06 10b.

parádní pařízek

Michal1011
Michal1011 napsal 31.03.13 v 22:24 10b.

pecka