Ducati Monster 1100 EVO (2012)

Vlastník Vaklaf
Vloženo 28.3.2012
Aktualizováno 15.4.2017

Nejkrásnější vzpomínka - Ducati Monster 1100 EVO.

První dojmy - První dojmy? Jak jinak, než divoká, nádherná, nezkrotná,... Ale tak to asi cítí každý u své nové motorky =) Čas ukáže více..

Co sem mám asi tak jako teď napsat? Zatím jsem na ní dnes stihnul najet prvních 100km. Prakticky všechny mé oblíbené trasy na vyblbnutí jsou po zimě stále schováné pod štěrkem,...takže jsem nemohl Monstříka pořádně vyzkoušet. A navíc ho zajížďím, takže ani žádná divočina není momentálně možná.. A proto sem nějaké zkušenosti s touhle motorkou doplním časem. =) Ale už teď vám můžu říct, že tahle motorka je pro mě dokonalá!! =) Zatím dávám na ukázku pár fotek z mobilu, časem přidám nějaké lepší..

Tak na tacháči už svítí něco přes dva tisíce kiláků a pocity z téhle motorky jsou pro mě nepopsatelné.. ;) Jsem rád, že mám takové štěstí při volbě nové motorky a jdu stále o krok vpřed a ne naopak. =) Co mě na téhle motorce hodně překvapilo, je nádherný originální zvuk - je prostě perfektní! Neříkám, že se ho jednou nenabažím a nevyměním origo lauf za nějakej ten laďáček, ale teď o tom ani při nejmenším neuvažuju. ;) Celkově bych asi řekl, že jsem si nikdy nemohl přát dokonalejší motorku! ;) Krouťák božskej, do zatáček se skládá sám, designově skvěle propracovanej do detailů,...

Už teď se těším na ten den, až bude Monstřík konečně komplet zajetej a budu moct využívat plných otáček motoru.. To bude rachot.. ;)

Tak a je tu konec naší první společné sezóny, kterou jsme zakončili projížďkou dne 26.11. Celkový počet najetých kilometrů se zastavil na hodnotě 8470 km. Musím říct, že jsem z monstříka přímo unešenej. ;) A světě div se, i jízda ve dvou je na něm zabavou :D No prostě bych něměnil!!

cat-nikita
cat-nikita napsal 18.06.14 v 14:20

Co má v názvu EVO to je vždycky nej

muncinana
muncinana napsal 24.05.14 v 20:46 10b.

Super stroj

Petta
Petta napsal 16.07.13 v 14:20 10b.

Fešák, měl jsem ho v hledáčku..

zinuska
zinuska napsal 15.07.13 v 16:11 10b.

Úžasná motorka Prajem Ti s ňou veľa šťastných km

martin.hsb
martin.hsb napsal 14.07.13 v 12:51 10b.

Krásnej stroj Hodně společných km v sedle