Yamaha YZF-R1 (2006)

Vlastník snakerman
Vloženo 8.8.2007
Aktualizováno 28.9.2009

Po zimě prošla malinkýma opravama kabátu, páč byla trochu odřená, ale teď už je z ní zase krasavice. Přemýšlel jsem co s tím černým spodkem a tak jsem se rozhodl ho dát taky do barvy mota. Jinak dole popisuji jak jsem narazil na fatální problém u R1 mode

Cesty:

Další info: Tento motocykl byl ukraden 23.9.09 ze zamčené garáže spolu s Hondou Hornet 600 rv 2007 vínové barvy a Suzuki RMZ 450 rv 2006.

R1 má nalakovány červeně i spodní plasty které jsou v originále černé. Padáky RD moto vínové barvy. Hornet je stejné vínové barvy v originál stavu.

Pokud by jste někdo narazil na tyto motorky prosím o informace na 724032309 nebo na 158.

Věřím, že je ještě mezi lidmi pár poctivých motorkářů kteří dokážípomoci a osud jednoho motorkářského páru jim není lhostejný.

Díky, Milouš a Petra

Ulv.
Ulv. napsal 11.03.08 v 11:02

Co se ti stalo, že jsi měl havárii? Chyba nebo cizí zavinění?

napsal 02.09.07 v 21:30

Zdravim masinu mas velice hezkou ja ji mam taky ale 2005,s tema ventilama jsi me trochu vylekal mam najeto 8000 km prosimte jak se to projevovalo

Jurgen
Jurgen napsal 11.08.07 v 14:35

Ventily docela strach..A cestovat jde a jak. Na R1 2000 jsem ujel za sezonu 15t km a i super dovolená po Slovensku. To ti podepíšu...

snakerman
snakerman napsal 09.08.07 v 08:44

Sranda je jak si každej představuje, že silniční motorka je jako prkno a zákonitě musí být jen na rychlou jízdu. Dovolte abych Vás vyvedl z omylu, na kapotě jsem objel Čechy, Slovensko a Maďarsko s tankvakem a brašnama a neviděl jsem v tom žádnej problém.<br />
<br />
Zalehnout a jet po rovině co to dá, umí každej idiot. Bez urážky!

Dejv
Dejv napsal 08.08.07 v 20:54