Honda CB 600S Hornet (2000)

Vlastník Blackie750
Vloženo 22.5.2009
Aktualizováno 30.4.2011

Nechápu, proč lidé nevěří na lásku přes inzerát - já v tom lítám až po uši. Obešli jsme se při našem prvním setkání i bez poznávacího znamení a já našla své druhé já...

Původně jsem měla v úmyslu jakožto začínající motorkářka si pořídit něco, co bude ve znamení poklidné jízdy - žádné závodění, žádný adrenalin. Navíc jsem měla obavy, i když nejsem žádný skřítek, abych dobře dosáhla nohama na zem a stroj udržela bez problémů v rovnováze.Takže volba padla na choppera. Pak jsem se ale dostalado rukou známému, který mi choppera rozmluvil s odůvodněním, že je pro začátečníka poměrně těžký na ovládání a že by pro mě byla lepší silnice. Posadil mě na Suzuki Bandit a když jsem si pak ještě sedla na Hondu X4 a nohy na obou strojích byly celým chodidlem na zemi a ještě pokrčené v kolenou, bylo jasné, že klidně můžu jít do něčeho, co je trochu "vyšší v kohoutku". Nakonec na základě všech doporučení a dlouhodobého výběru do vítězného kola prošla Honda Hornet 600S. Téměř všichni motorek znalí bikeři z mého okolí se shodli na tom, že je to motorka vhodná pro začátečníka - ovladatelná, přiměřeně rychlá, šikovně stavěná. Od naháče mě odradilo, že bych všechen vzduch cca nad 100/110 kmchytala naplno tělem, tak jsem šla do eska (N jako Naháč a S jako S kapotou, tyhle rozlišovací písmenka jsou jasný, ne? ). Původně jsem chtěla nějakého černého krasavce, aby ladil s nickem a mojí duší, ale v černém provedení působily tyhle motorky na můj vkus příliš jednolitě. Takže nakonec jsme se dali dohromady s tímhle Silverem.

V plánu během přístích dnů: akutní dokoupení padáků, tankvaku. Hotovo

V plánu běhen příštích týdnů: (kruci, netušila jsem, jak se motorka může rozmazlovat! A jak ty penízky letěj ) Blinkry, možná jiné stupačky a hefty. Jo - a xenon. Bezpečnost nade vše. Blinkry, hefty a xenon Hotovo.

V plánu během příštích měsíců: vylepšení zádě motorky (držák pod značkou), plast pod motor.

Odborné postřehy, technické detaily, zkušenosti apod. budu doplňovat postupně, na co mé ženské síly budou stačit.

periflex
periflex napsal 01.05.11 v 19:15

jen pohodu za volantem pražando!

kawahamouz
kawahamouz napsal 11.12.10 v 22:44

Motorka se rozmazluje.To je Fakt,ale jak manželky na ně žárlej.Jinak Hondičku pěknou máš

Ales600
Ales600 napsal 16.11.10 v 10:42