Aprilia RSV 1000 (1999)

Vlastník GRASSEL
Vloženo 23.3.2009
Aktualizováno 4.1.2012

Tak Milluš je už po zimních úpravách. Byla v original stavu, nepadená ale nechtěl jsem tuctovku a chtěl jsem mašinu přesně podle svých představ jsem nadšenej výsledkem a líbí se mi to víc než předtím

Tak dostala novou řetězovku, kryt sedla spolujezdce, kryty rámu, BMC filtr, chip Arrow Eprom, laďák (ještě před zimou), racing plexi, sklopnej držák SPZ, ukazatel zařazenýho stupně, červený kryt světla skidmarx (nebudu ho tam dávat, kdybyste o něj měl někdo zájem tak stačí písnout a za pár korun ho nechám) pak ještě blbosti jako závažíčka, rukojeti. No a hlavně novej lak nehodlám jí prodávat a nějaký pseudokupci a prodejci v ČR mě už fakt nezajímaj, tady stejně nikdo neocení orig. stav. Červený proužky na ráfkách - myslím že by se maximální rychlost díky nim měla pohybovat okolo 494kmh viva randall

přes zimu jsem do ní narval 56 tisíc a nechal se trochu unést fantasií a úpravama.

Byla to moc dobrá motorka a bavila mě, člověk se s ní nesměl srát a pak fungovala na litrovejch čtyřhrnkách vám budou na rovinkách ujíždět takže to musíte dohánět o to větší palbou v zatáčkách ale ona vás to naučí a pak když dřepnete taky na litrovej čtyřválec tak to stojí za to...to je pak cvrkot.

Jakože mě dvouválce moc neberou ale MILLE je prostě MILLE a zrovna tenhle stroj mě fakt bavil už jen díky odlišnému chování oproti V90

25.04.2009 to ukončil crash ve 212kmh u Písku

Jak to říci slušně , no nic na posrání : . K

Qbi-C
Qbi-C napsal 23.04.09 v 13:48

zridkakdy.

pamatuj, ze spina do pulcentimetru hreje, nad pulcentimetr se loupe sama.

GRASSEL
GRASSEL napsal 23.04.09 v 13:26

Qbi-C jde o to jestli meješ taky sám sebe