Yamaha YZF-R6R (2006)

Vlastník mil.42
Vloženo 10.3.2009
Aktualizováno 22.6.2010

Sem usoudil ze je potreba zrychlit todle Bude dobrej stroj na svezeni a kocky.

Jel sem na ni jenom parkrat protoze je zatim porad zima, tak na me ceka v yamaze v pisku, ale jako hodne divokej stroj. Mel sem tak pres 9000 tisic otacek a uz sem radil protoze studenej asfalt , nehezky pocasi a respek mi nedovolil vic. Ale slibuju ze behem sezony na kterou se moc tesim vsechny informace doplnim.

S mašinou sem naprosto spokojen a nemužu si ji vynachválit, hodně libiva a báječný jízdní vlastnosti.Akorat co postrádam je tlumic řizeni který by se občas šiknul hlavne kdyz se ji chce zvedat.

Jinak sem naprosto spokojen nerikam ze je nejlepsi ,ale já sem lepší neměl ani sem lepši neridil.Doufam ze bude ješte hodně kiláku bez nehod a poruch :)

ZA tudle sezonu sem najel 14 tisic km. bylo to uplne nadherny a dost sme se spolu uzily,zazily sme i krusne chvile,ale vetšinou pekne.Akorat sme nestihly okruch to musime pristi sezonu napravit.

Zima mě přiravila krásne překvapení, pokud to vše vyjde tak na jare vyjedu s kapotama replica roosi,páčky titax a tlumič řízení ohlins a vyfuk akrapovič.:))

mil.42
mil.42 napsal 24.06.12 v 22:53

Majkle musíš všechno prokecat ,ale díky od Tebe si toho vážím nejvíc

Michal1011
Michal1011 napsal 31.05.12 v 23:32

10b za ty nalepený mouchy

mil.42
mil.42 napsal 01.11.11 v 01:01

díky se muzem nekdy project kdyz mi neujedete

Mazlík11
Mazlík11 napsal 19.10.11 v 15:52

Paráda!! je nádherná 10b.

cat-nikita
cat-nikita napsal 27.05.11 v 22:41

Pěkného Ježocha jsi si přes zimu nadělil