Yamaha FZ 400 (1997)

Vlastník harwey10
Vloženo 23.9.2008
Aktualizováno 1.9.2009

Srdcem motorky je řadový čtyřválec dohc o objemu 399 ccm,16-ti ventil,výkon 39 kW,max. rychlost 180 km/h

Jelikož jsem začínal asi jako každý na Jawa Mustang,potom MZ 150 pak MZ 251,tak tato motorka je pro mě prvním čtyřtaktem, za což jsem rád, protože sehnat tuhle mašinu není zas tak jednoduché, jelikož se sem skoro nedovážela. Koupil jsem ji od jednoho majitele z Prahy, se kterým jsem se v životě neviděl, protože jsem vše vyjednával s jeho kamarádem, což je docela paradox. Je to vlastně malý Fazer,od šestikila se liší pouze objemem motoru a velikostí nádrže, jinak by mělo být všechno stejné. Ve předu jsou dva kotouče, které odvádějí sakra dobrou práci, vzádu je to už slabší. Docela je obdivohudné, že tohle čtyřkilo by se mohlo rovnat výkonem klidně er 5 nebo gs 500, ale s maximálkou už by to bylo horší asi. Zatim jsem za 3 měsíce provozu najel asi 2000 km a jsem maximálně spokojenej, ale přeci ten výkon šestikila by se hodil.

Tak už mam na Fazeru nalítáno kolem 8 tis. kilometrů a zatim ani jedinej problém.Výkon už trochu chybí,ale na okrsky a nějaký ty zatáčky to zatim stačí nebo spíš musí stačit,protože na nic jinýho zatim nemam.

Tak se mi povedlo moje první kolínko,tak se musim pochlubit ani sem nevěřil,že to na tomhle stroji jde.

Danke
Danke napsal 25.04.10 v 11:40

Ani bych nepoznal, že to je jen čtyřkilo

Haesty
Haesty napsal 02.01.10 v 16:49

Krásná,těchhle na silnici (s tímhle obsahem)člověk moc nepotká

fzr6
fzr6 napsal 25.12.09 v 16:04

pekne fotky

harwey10
harwey10 napsal 21.07.09 v 11:44

jo jo díky za pochvalu mam tam pirelli diablo,dobrý gumy za slušnou cenu,když se zahřejou,tak lepěj hodně slušně

hank01
hank01 napsal 21.07.09 v 01:56

hmm.. dost slušný kolínko,to se hodnotí na čem to máš obutý??hodně šťstných km