Yamaha XV 1600 WildStar (2000)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 7.6.2008
Aktualizováno 10.9.2017

Wilda 2000 od prvního majitele v roce 2006,byl ale úplně holý,malinko jsem si ho vymazlil,výfuk origo laďák yamaha speedstar megacone pipe,řídící jednotka také yamaha speedstar,mikuni 42mm bude,výbava silverado,sedačka mustang USA,chromy orig.yamaha

První dojmy - Bylo to něco úžasného.Prostě moje první obrovská mašina po jawičkách.Na to se nedá nikdy zapomenout. Ještě krásnější bylo,že jsem se s ní po letech opět viděl,měla krásných skoro 83 tisíc najeto.Stále v plný síle a kráse.

Co se týká výfuků,je to fakt rachot na dlouhou trasu aspoň špunty ,poslechnout a mrknout můžete na video na youtube (hledej nick: jiri1170 )Nedával jsem tam ze začátku nic extra,žádný kn filter ani dynojet a ani jsem to nijak nešteloval a makalo to pěkně a bez problémů.10.7 odjíždím na faro do portugalska ještě s kámošem,tak jsem tam radši zpět vrznul origoše.

V současné době vlastní wildu můj kamarád Zděnda a jelikož ji mám hodně blízko srdíčka a i stále blízko bydliště a navícjí tady nemá vystavenou,dovolím si jí nechat v mé zdejší garáži stále jako by byla moje vlastní.

FANYSS

Tik napsal 13.12.09 v 17:29

Paráda!

dagrmar
dagrmar napsal 29.09.09 v 12:25

Krásný stroj, úžasné pozadí. (myslím tu zeď )
Jasných 10 bodíků