Suzuki GSF 650 Bandit (2006)

Vlastník JOslejsek
Vloženo 7.8.2022
Aktualizováno 8.8.2022

Je to dobrý stroj co umí přinést zábavu. Jízda klidná dynamická a krásně poslušná. Motorku jsem pořídil v roce 2017 po prodeji GS 500.

První dojmy - No přecházel jsem z GS 500E tak jako co může být první dojem... 4válec žádné vibrace... úžasný zvuk (laďák Scorpion) táhla proti 500 suprově. Skvělá odezva je a prima držení. Pro moji postavu ideální stroj...

Motorku bych doporučil pro - Mohu doporučit i pro začátek, ale spíše po nějakých zkušenostech a vhodné řekl bych i nějaké slečně. Je to lehčí motorka, myslím proti 1200 nebo litru a objem výkon vhodný pro lehčí postavu. Moje 182cm a 68kg...

Doplňky na motorce - Padací rám, padáčky na řidítka, širší řidítka, laděný výfuk... pak nějaké drobné úpravy jako sání, karby, zapalovaní...

Vybral jsem tento stroj, jelikož jsem už měl dost najeto s předchozíma stroji. Chtěl jsem už něco dospělého. Uvažoval jsem o litrech atp.. ale pro moje potřeby jsem na konec volil "šestikila nebo sedmpade atp" Bandasku jsem vybral dle doporučení a recenzí.

Mám najeto nějaké km a jako jo jsem spokojený. Vždy mě to dovezlo kam bylo potřeba. Servis na moto je fakt minimalistický... Jen oleje, filtry, řetězovka prostě klasika.
Podvozek je poměrně poslušný možná trošku měkčí, ale perfektně ovladatelný možná někoho potrápí na nerovnostech. Motorka je pro mě lehká a poslušná, ale nesmí se to přehánět. Ano podvozkově je spousta strojů úplně jinde, ale já jsem spokojený. Přední brzda suprová silná na dva prsty, ale zadní bych řekl bída slabá. Možná to je směsí destičky zatím jsem ji neměnil tak možná pak bude OK. Spotřebu neřeším, ale myslím si že něco kolem 5l při klidné jízdě. Když se za to veme tak daleko více.
Mám verzi vzduchem chlazenou a olejem.
Motorka má nejraději okresky nevadí ji "klikatice" má to ráda a dobře se naklopí, ale spíše na rovném povrchu. Pak samozřejmě silnice klasika.. Dálnice je nudná. Jinak moto zvládne i polní cestu vyzkoušeno mám na ni širší řidítka to člověk veme nádrž do kolen a už frčí i po polní cestě. Tlumiče jsou samozřejmě upravené už od předchozího majitele. Já jsem jejím druhým a kupoval jsem ji když měla cca 22tkm.
Na motorce se dá i cestovat, ale chce to do montovat kufry a určitě nějaké plexi... ale já na cestovaní nejsem a jezdím jen kratší trasy, kde není provoz.

Čadil
Čadil napsal 08.08.22 v 16:38 10b.

dcerka má B 600 a spokojenost

Guzo
Guzo napsal 08.08.22 v 13:25 8b.

Ahoj!
Bandaskou si nič nepokazil,teš sa z nej,ale v hodnotení celkom nesúhlasím.
Mal som túto 650 štyri roky,funglovku.
V prvom rade je to ťažšia motorka,pre začiatočníka nie ideálna. Áno,dá sa ,aj ja som na nej začínal ako s prvou dospelou,poriadnou motorkou. Ale,nie je to ono. Najväčšie plus je motor,ale zvyšok zaostáva. Krúti sa ako had.Katastrofa je predok. Aj pri pohodovej jazde singl išiel na doraz. Stačil bežný výmol,hrb. Vo dvojici nepoužiteľné.
Napravila to sada pružín a oleja od Hyperpro.Výrazne.
Potom viac vynikli nedostatky zadného odpruženia,rámu a hlavne chatrnej kyvky. Ale s tým už sa dalo nejako žiť.
Zadná nebrzdí,ale to bude asi hlavne rozložením hnotnosti Ani netreba,predok je dostatočný,na dva prsty .
Ale ono asi aj záleží na tom,ako kto jazdí. Ale to predné odpruženie bolo treba jednoznačne vymeniť.
Prajem veľa šťastných km.

Kali88
Kali88 napsal 07.08.22 v 22:34 10b.

Dobře sis vybral