Yamaha XT 660 R (2008)

Vlastník Hellboy009
Vloženo 5.11.2020
Aktualizováno 15.9.2023

Věděl jsem, že jednou vyzkouším motárda, ale nečekal jsem, že se k němu dostanu takhle krkolomně.

První dojmy - Koupeno jako Rko upravené na větší terén a postupně předěláno na motárda...

Doplňky na motorce - vyšší a širší řidítka, CNC páčky, CNC doplňky, štelování předních pružin, nová zrcátka, LED blinkry

Sňatek z rozumu...nešlo to prostě nekoupit i když to nebyla motorka podle mých představ. Zase vzhledem k slevě byl prostor ty představy realizovat :)

Původní stav byla zvášená motorka, svody 2in1 a CREPTUS na pravé straně. Zadní kolo přepleteno na 18ku z XT600 aby bylo možné obouvat špalky do větších sraček. Plasty zničené nebo demontované, řidítka pokroucené, dodělán druhý ventilátor na chladič spínaný manuálně, demontován plexi štítek...

Motorka upravena na Rumunsko a těžší terén. Vzhledem, k tomu, že to terénu mám YZ250F s enduro úpravama, bylo to v tomto stavu pro mě asi zbytečnej luxus.

Takže hurá na Slovensko pro motárdová kola a originální svody pod motorem. K tomu výfuky, kdy nejdříve Akrapy z číny. Tam jsem byl spokojen se vzhledem, ale zvuk pořád nebyl dle mých představ. Nakonec se povedly sehnat Arrow a tam sice vzhledově úplně spokojen nejsem, ale zvukově na jedničku.
Plasty se povedlo zachránit, plexi štítek nový neoriginání.
Nové šiší 28mm řidítka, zvýšení řidítek, CNC páčky, nové zrcátka, CNC nastavování předních pružin, LED blinkry s relátkem, červené obaly špic.

Motorka je téměř podle představ, takže je otázka času, kdy se začnu zase koukat po něčem jiným

A po letech zpátky co nejblíže k originálu, takže zpět eRkovy

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 05.11.20 v 18:23 10b.

Tak vypadá to o "trochu" líp než při dovozu
Ale enduro je enduro