Husqvarna FE 501 (2019)

Vlastník Zeratul
Vloženo 20.9.2020
Aktualizováno 20.9.2020

Takové klidné svezení ;) Ideál pro rodinu s dětmi.

První dojmy - Po přechodu z 2T (moje srdcovka) je to klidnější a předvídatelnější. Má dost síly i v nízkých otáčkách a lépé se dávkuje výkon. Pro začátečníka ideál. Hned po koupi jsem to přestavěl na motardy. Jezdím s ní jen po Praze.

Protože trávím hodně času v Praze, a na mojí lásku WR250, kterou mám u našich na chalupě nemám moc času, rozhodl jsem se pro nějaké šidítko do Prahy. Na motorce jsem chtěl jezdit každý den do práce, fitka apod. To byl důvod, proč jsem začal pokukovat po supermotardech. Hned od začátku jsem chtěl zůstat v pocitu, že jezdím na svojí Husqvarně, i když je to jen logo a vyrábí to někdo jiný. Pro 4T do města jsem se rozhodl, protože jsou tam delší servisní intervaly, i když dražší, a tolik nekouří. Nakonec jsem začal koukat po větším obsahu, kvůli menší agresivitě a jednoduchosti ovládání v kolonách a tak.
Hledal jsem něco hlavně v dobrém stavu a relativně novější kusy. Nadlidský úkol.
V bazarech nic nebylo, tak jsem se nasral a objednal funglovku FE501, Jenomže ty taky nebyly, tak jsem musel 3/4 roku stejně čekat, až vydají modely 2020. Prodejci věděli, jak jsem nasraný, protože já mám prachy a oni nemají motorky. No nakonec to dopadlo tak, že jsem měl doma FE501 2020 dva měsíce, před ohlášením :D
Mašinu jsem měl objednanou rovnou s motárdovými koly a hned první den jsem začal přestavbu.

Hříbek
Hříbek napsal 21.09.20 v 19:37 10b.

Parádní kolo musí to byt suprova hracka