Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník tomas_brno
Vloženo 15.12.2019
Aktualizováno 24.12.2019

Univerzální motorka na cokoliv, od průjezdu zacpaným městem po cestování kdekoliv ve světě.

Motorka koupena od motomo.cz - Férové jednání, upřímné poradenství, přátelský servis

BMW R 1200 GS Adventure: Šířka Afriky, spolehlivost Hondy, výbava v základu, cena

První dojmy - Nic jiného už nechci zkoušet. Pocit nadšení. Po natankování plné nádrže se nechce tak naklánět do zatáček. Tovární pneu je v pohodě na kvalitní silnici. Těším se na pneu s větším vzorkem.

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro motorkáře s chutí cestovat, s výškou postavy 180 cm+.

Doplňky na motorce - Boční kufry SW Motech
Držák a nabíječka mobilu pro navigování

První sezónu jsem se hlavně učil, na kratších trasách (CZ, SK). Letos to už byly větší výlety po okolních zemích (PL, HU, CR, BH, SL, AT).
Dokupoval jsem jen boční kufry SW Motech, také úplná spokojenost. Když přidám napříč sedla vak, uvezu i lezeckou výbavu do hor.
Celkem najeto 13 tisíc km, zcela bez poruchy. Nepočítám opravu po odložení v nízké rychlosti - bylo třeba měnit plast pod nádrží, kryt hefty, narovnat padací rám a svařit air-box. Za chyby se platí.

jiřus69
jiřus69 napsal 16.12.19 v 15:51 10b.

krása
Přeji dobrou přípravu na 2020 a spoustu zábavy

31081
31081 napsal 16.12.19 v 09:17 10b.

Sete
Sete napsal 16.12.19 v 09:17 10b.

První ATAS je super , nová 1100 už se mě osobně nelíbí

P.S. Ta první fotka motorky u cedule "Hladovka" ve mě evokuje sdělení, že Ti po nákupu motocyklu nezbylo ani na jídlo

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 15.12.19 v 23:42 10b.

paráda, co dodat

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.12.19 v 21:37 10b.