KTM EXC 300 (2003)

Vlastník Kaprik20
Vloženo 23.11.2017
Aktualizováno 6.9.2019

Po čase ježdění už mi motorka příde moc hodná a předvídatelná.Není to žádný ostrý hovado co chce za každou chybu vytrestat.Mám jí naštelovanou tak ,aby přívěra zabírala co nejvíce od spodu. Kačenu prodávám že jsem byl za se namotivován kámošem na MX tratě

První dojmy - První dojmy byli takové honem to naložit a odvést domu.Přez zimu jsem do motorky investoval docela dost peněz.Udělal jsem Go motoru,zapalování,usměrnova č a pár blbůstek.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny jak začátečníky tak pokročilé.

Doplňky na motorce - Blástry,,neopreny na předních tlumičích a pds kloubku,středy kol

Na jaře 2018 jsem po dlouhé zimě která byla plná oprav a přizpůsobení mého gusta.Jsem Kačenu vytáhl a končně si dal s ní freeride.Jsem z této motorky úplně nadšený jak je hravá,lehounká,ovladatelná!Vůbec nechápu jak to soudruzi v Rakousku udělali, ale tahle motorka se dá tak podtočit a jen zatáhnutím plynu se motorka sebere v každém svahu.Dá se jed krokem a proplétat se mezi stromy a jen se zatáhne za plyn a motorka se krásně sebere.Dávkování výkonu je krásně regulovatelné podle přidání plynu.A k podvozku nemám co vytknout,WP co k tomu dodat Po tom co jsem nějakou řádku motorek měl a vyzkoušel, našel sem to co mi vyhovuje.Za mě je KTM nejlepší náčiní na enduro / freeride.

cita29 napsal 18.01.21 v 15:02

Jinak ty polepy tomu chyběly

cita29 napsal 18.01.21 v 15:00

Co s ní bylo za problémy? Kdyžtak napiš do zprávy, celkem by mě to zajímalo. Teď jsem si zpomněl tak jsem se podíval na reakci Já měl na tom motor po generálce, ten byl super když jsem to prodával, ale pro změnu to chtělo udělat podvozek.

Kaprik20
Kaprik20 napsal 10.04.20 v 12:40

Jako dal jsem si s ní práci byla dost v žalostným stavu docela jsem vytekl

cita29
cita29 napsal 04.04.20 v 18:52 10b.

aaaa moje bývalá láska jak já bych jí chtěl zpět

Sukyz
Sukyz napsal 05.02.18 v 10:45 10b.

Vypadá super snad ji jednou taky vyzkouším pro porovnání