Yuki Shotgun 50 (2007)

Vlastník ufafil
Vloženo 15.11.2017
Aktualizováno 15.11.2017

Yuki Shotgun 50 - i ty muzes jezdit na kolobezce :)

Simson S 51 Elektronik: prilis vysoka cena

První dojmy - Na prvni pohled skutr. I kdyz je stary 10 let tak si zachovava libivy design. To ze je to Cina je taktez poznat, ale nemyslim, ze tady by to bylo nejak na skodu.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodne pro deti s moznosti ridicskeho opravneni, zacinajici motorkarky ci male motorkare.

Doplňky na motorce - kufr

Kdyz jsem si pro skutr jel, bylo to na me motorce. Rozmlsan jsem dorazil pro masinku, ktera sice na prvni pohled vypada jako docela velka, ale jen do okamziku, nez si na ni clovek sedne.
Startovani se nam moc nedarilo. Nastesti prodejce byl sikovny, vymenil svicku a uz to mazalo. Skutrik ma sice nejake ty kosmeticke vady, ale za ty prachy a pro mladeho kluka, no nekupte to.
Pocasi v listopadu bylo nic moc. Mrholilo, na mokre silnici listi. Kdyz sem vyrazil k domovu, hned za dedinou serpentyny dolu. V prvni zatacce jsem se zjistil, ze neni problem litat v desti na GSu, ale zatocit se skutrem je nadlidske vykon. Byl jsem opravdu rad, ze jsem to neposlal ven. Nastesti jsme se zzili celkem rychle a tak sem se vyhl dalsim eskapadam.
Serpentyny ale ukazaly, ze brzy nejsou z nejsilnejsich.
Kdyz jsme sjel z kopcu do civilizace prispel jsem ke zlepseni nalady skupince devcat, kterou jsem pobavil jizdou na takovem pidi stroji.
Zaverem bych ale rad rekl, ze celkove jsem byl prijemne prekvapen. I se mnou skutr jede po rovine 60 (podle budiku 70 :) ) podle radaru u cest a ve stoupani je schopen udrzet 30kmh. Umoznuje kochat se krajinou, ma velke ulozne prostory, zkratka celkove za ty penize urcite lepsi jak Simson za dvacku.