Honda CRM 75 (1998)

Vlastník alroad
Vloženo 1.5.2017
Aktualizováno 29.4.2019

6rychlostní, 2taktní vodník na klasickejch enduráckejch kolech...Vlastním ji už bezmála 11let...originál stav /je to na ní už vidět/. Původně dovezena ze SRN. Vyrobena v závodě Montesa SA - Honda Motosport /závodní oddělení Hondy/. Endurko je v továrních

Motorka koupena od soukromý prodejce - přivezl mi endurko až domů

Honda CRM 125 (R): důvod neuveden

První dojmy - lehká, výkonná, dobře ovladatelná. Těch 6rychlostí je super, ale zapamatovat si někdy, který kvalt při jízdě po městě tam zrovna je...

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro všechny, kteří se chtějí naučit na enduru a časem přejít na vyšší kubaturu.

Doplňky na motorce - bez doplňků - originál stav

malé enduro jsem původně vůbec nechtěl. Ale když mi ho nabídli a svezl jsem se... Předem upozorňuji, že mi není 22 ani 33 let...ježděna většinou jen víkendově, převážně asfalt-žádná lesní divočina. Do dnešního města a silnice nižších tříd ideální. Jednoduchá konstrukce, bez elektrického startéru /jen nakopávačka/, spolehlivý a výkonný stroj v rámci kubatury. Klasický endurácký rozměr kol-přední 21", zadní 18". Se spolujezdcem nejezdím, na to není ani moc stavěná. Jízdní vlastnosti se pak zhorší včetně brždění /zadní brzda je bubnová/. Motor točí až 11000 otáček a potřebuje kvalitní olej na mazání. Spotřeba do 4L benzínu. Bez poruchy.

KOUPENA PRO RADOST. NADČASOVÝ MOTOCYKL. I DNES SE ZA NÍM KAŽDÝ OHLÉDNE. LEHKÉ , DOBŘE OVLADATELNÉ ENDURO s 6rychlostní PŘEVODOVKOU. NOŽNÍ STARTOVÁNÍ. NENÁROČNÁ NA ÚDRŽBU. STAČÍ JÍ BENZÍN A TROCHU KVALITNÍHO OLEJE. PŘI KLIDNÉ JÍZDĚ DO 80Km/h JE SPOTŘEBA cca 3,5L BENZINU, ALE TO NEŘEŠÍM.

technické parametry: objem: 74,9cm, výkon: 9KW při 10500ot./min, max.kroutící moment: 9,4 Nm/8000ot./min. , dvoutaktní 1válec chlazený vodou. směs: benzín s olejem-2T, nádržka na olej: 1,2L, benzínová nádrž: 9,5L-rezerva: 2L, rozvor: 1380mm, délka: 2040mm, suchá hmotnost: 96kg, pohot.hmotnost: 108kg, celková hmotnost: 280kg, max.rychlost: 95km/h.

pp377
pp377 napsal 01.05.17 v 19:23 10b.

Moc pěkné endurko, takové bych chtěl pro dceru. Ať jezdí o 106!