Honda VT 750C Shadow (1983)

Vlastník romel70
Vloženo 14.8.2016
Aktualizováno 4.9.2016

Takovy skoro srot dovezeny z NL. Ale uz je z nejhorsiho venku.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut - Tvrdily ze moto startuje spatne proze dlouho stala a je treba ho jen projet. No pravda byla jinde.

První dojmy - Pomerne silny motor jezdi jako drak, razeni je jak razy kladivem. Libi se mi motorky z 80tych let a tahle je fakt krasna. Moje mama 78let se na ni neboji.

Motorku bych doporučil pro - Asi zacatecnikum nebo lidem co dlouho neridily.

Doplňky na motorce - Jen predkopy ale planuju brasny

Nahradni dily se daji sehnat pres E-bay nebo atorizovany servis. Spotreba je samozrejme uz za ty roky nekde jinde ale ujde. Brzdy jako u vsech choperu z osmdesatek nedostatecne hlavne zadni. Po 80km uz zacinaj bolet zada ale predkopy pomuzou, do zatacek jezdim zatim opatrne. Nejlepe moto protahnout na okreskach tam je myslim motorce nejlip. Tak dnes po tydnu badani jsem zjistil proc me motorka chcipa - jedu jedu a najednou mrtvej motor, mel jsem podezreni na CDI no v Ignitechu me to vyvratily p. Krejci mi na dotaz zavolal prosli jsme problem bod po bode a dal typ na chcipak. Jo byl tam spatnej kontakt, kontaktol dotazeny kontakty a ejhle vrni jako nas kocour. No mohli prodat CDI za 3000Kc ale radsi poradily.

Péša74
Péša74 napsal 10.03.21 v 21:34 10b.

ať dělá stále radost

Zub47
Zub47 napsal 21.06.18 v 05:55 10b.

Parádní strojovna

Sharki
Sharki napsal 02.10.17 v 09:43 10b.

Super mašina jsem novej majitel, moc se mě zamlouvaj ty předkopy , kde se daj sehnat??

Vmax1800
Vmax1800 napsal 17.09.17 v 21:02 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 02.09.16 v 15:35

Přeju pohodu na cestách
Je to pěknej stroj taky jsem se svezl