KTM EXC 520 (2002)

Vlastník izi161
Vloženo 19.12.2015
Aktualizováno 19.12.2015

Šikovná silná krásna stará ale moja :). Spokojnosť nadovšetko.

První dojmy - Štartovanie bez problému .Bál som sa že to bude sila ale ked som naňu sadol tak som nepociťoval žiadnu agresívnu odozvu. No keď chce tak ide na zadné na každom qualte.

Motorku bych doporučil pro - Pre každého :). Myslím si že aj začiatočník si zvykne. Ja sám som tiež len začiatočník. No určite sa trebá najprv zoznámiť s moto.

Prve čo sa mi zapáčilo bol elektrický štartér. Vždy som to bral že nakopávačka je frajerina, Ale na 4 takte to nieje až taká sranda a ušetrí to podráŽky nejedných topánok ;). Skúšobná jazda bez problémou. Kupoval som ju od chlapíka nedaleko od mojho bydliska tak som si to nanej rovno odkrútil do garáže. Jazda bez problémou akurát som nemal tachometer tak to bolo veľmi obtiažne dodržiavať rýchlosť. Bol obutá na cestných gumách ale dal mi knej aj 2 zadné a 1 predné drapáky, dokonca aj excel sadu ráfikou no ako som neskôr zistil tak zadný nebol 18ka ale 20 alebo 21. Neviem si predstaviť na akú moto to môže byť. Ak by niekto chcel predám ;). Asi po 10 tich jazdách mi zaČala skapíňať pri spomalovaní takže som vyčistil karburátor no a keď som ho namontoval speť tak začalo zneho vytekať. Takže momentálne čakám na tesnenie. Ale celkom ma bavý vrtať sa vtom takže som spokojný. Motorka má 13 rokov tak sa dá čakať že sa treba stále o niečo starať.Stojan sa mi urval na polku a neviem ho odmontovať. No neako to už vyriešim. Snažím sa ju neako vkusne polepiť bez kúpenia 100 eurového polepu. Tak snáď to bude pekné.

izi161
izi161 napsal 23.12.15 v 18:24

nojo bez SPZ by som nemohol nakolko mam garaz v strede mesta a nemam ani auto vozik dodavku a byvam v 12poschodovom bloku :)

cechradovan
cechradovan napsal 23.12.15 v 12:49

Pěkné jěždění , spz to je plus