ČZ 250/455 (1961)

Vlastník Milan-Miluna
Vloženo 11.9.2015
Aktualizováno 11.9.2015

Stará dobrá babička Jednoduchá konstrukce a snad každý na podobném stroji začínal.

První dojmy - Počátek znovuzrození tohoto stroje je datuje na rok 2005. Kdy jsem dostal od dědy tuto krásku (rozebranou cca 20 let) začli jsem jí dávat dohromady a na podzim jsme jí poprvé nastartovali to byla jízda :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro úplný začátečníky někam na vesnici. A pro naučení základní konstrukce motorky.

Doplňky na motorce - Páv 40

Je to dar od dědy takže jsem jí nevybíral.

Zkušenosti více méně pozitivní. Je to starý stroj takže nemohu od něho čekat, že to bude brzdit jako nové stroje. A jízdní vlastnosti vcelku peklo:)

Motorka má rády podzim krásně se chladí a jede jako ďas...

cestovat se dá ale musíte mít trpělivost cestovní rychlost cca 60-70 km/h není moc vysoká proto doporučuji jezdit po silnici s menším provozem, aspoň vás pořád někdo nepředjíždí. Jinak můj nejdelší výlet byl s mojí přítelkyní a najeli jsme cca 700 km po ČR.

pp377
pp377 napsal 18.09.15 v 22:25 10b.

Super stroj, ať Ti slouží a dělá radost

Milan-Miluna
Milan-Miluna napsal 14.09.15 v 10:07

Jasný s tím blatníkem to je pravda Ona je vlastně celá Sport, jen naházená na jiný rám (16" kola).

chlup2
chlup2 napsal 11.09.15 v 20:36 8b.

JJ taky jsem ji letos poskládal, máš (měls) šikovnýho dědu, třeba to o mně vnoučata taky řeknou :)) Tak ať ti dělá radost.

Dolin
Dolin napsal 11.09.15 v 13:07 10b.

V pohodě stroj. Stav paráda. Jen přední blatník je z typu Sport a ne z obyčejnské 455,...

Rubi
Rubi napsal 11.09.15 v 10:20 10b.

Krásná