Yamaha XJ 1100 (1984)

Aktualizováno 13.3.2015

Deník motorky
Nalezeno 50 záznamů

• DĚLENÍ

Nevím jak to pojmenovat ,pochopit nebo neřešit ? Maxim můj kámoš půjde zřejmě opravdu k novému majiteli. (y) Všechno se změnilo.Než jsme začali pořádně lítat :! Najednou mám doma Harley Davidson a Maxim stojí v garáži.

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.02.2015
    Uskutečněno: 28.02.2015
  • sory ještě to video

Vloženo: 10.08.2014
    Uskutečněno: 10.08.2014
  • "Go on"

Je to zvláštní pocit skoro po roce už zase jezdíme. (y) Veliká paráda jenom jsem zjistil,že ta moje závodní motárdová palice si pořád nedá pojkoj (n) Až na videu jsem si všimnul nebo spíš slyšel,že mi při podřazování pr

Vloženo: 10.08.2014
    Uskutečněno: 10.08.2014
  • MAXIM má opravdu bráchu

Rachotím 12 hodin ve fabrice a 12 hodin mám v noci časovanou bombu přepnutou jen na vibraci pod polštářem,aby mohla Vlaďka a kocour spát,když má mejch 20 chlapců a tím i já v noci problém,protože když vyjíždějí já jdu "s

Typ: Reportáž
    Vloženo: 10.06.2014
    Uskutečněno: 10.06.2014
  • převodovka

Motor je rozpůlenej a převodovka na stole.Je neuvěřitelný jak je vše kromě 1 soukolí a vidličky zachovalé.Ve válcích je vidět kresba po honování,ložiska na klice netknutý.1 soukolí dostáva při tom výkonu asi zabrat. Je

Vloženo: 22.11.2013
    Uskutečněno: 22.11.2013
  • svatba

od včerejška mám nový kroužek není pístní je snubní ;-) po zkušební době,která trvala 16 let jsem konečně uznal,že je čas.Za ty léta jsme vychovali 4 děti máme 2 vnoučata a je nám dobře. +o(

Vloženo: 13.10.2013
    Uskutečněno: 13.10.2013
  • PŘEVODOVKA

No a je opět venku.Pojedeme k doktoru na operaci to už doma nezvládnu. :-)

Vloženo: 30.09.2013
    Uskutečněno: 30.09.2013
  • převodovka

Sezonu jsem předčasně ukončil,protože je zima a tak pracuju na odstranění skryté závady.Našel jsem odborníka ,který mi doufám pomůže.Já si na rozpůlení motoru z mého buldozeru netroufám.Plán je jednoduchej motor ven a p

Vloženo: 28.09.2013
    Uskutečněno: 28.09.2013
  • JEDNOU ZA ROK V KOSTELE 2013

Po roce opět na stejném místě motomše Josefov.Jezdím tam rád a s pokorou tiše sedím,vzpomínám co bylo a poslouchám slova pastora.Letos jsem zase nejel na motorce pršelo.Možná líp vzali jsme naši Nikolku s sebou a tak byl

Vloženo: 28.09.2013
    Uskutečněno: 21.09.2013
  • fork oil

Tak jsem přišel k Maximovi a u předního kola byla loužička ?!? Po chvíli hledání jsem to našel :-( vytekla vidlice. Tak to mám rozhrabaný,ale chci stihnout motomši v Josefově. Na zimu musí motor ven a jdu do převo

Vloženo: 10.09.2013
    Uskutečněno: 10.09.2013
  • VIDEO

Začal jsem z ničeho a po roce předkládám závěrečné video.Je to tak jak jsem od začátku chtěl a rok na tom makal.Pro mě nádherná práce a po všem co se za ten rok stalo i přesvědčení že to dokážu.Když to dokážu já tak urči

Vloženo: 03.07.2013
    Uskutečněno: 03.07.2013
  • Holky a mašiny

Tak jsem dokončil jeden jak se dnes říká projekt. +o( Posílám pár fotek,které jsem pořídil "za oponou". Podařilo se mi spojit čas v diáři Naší neteře a profi fotografa Milana. (y) Jednoduchý to moc nebylo,protože s

Vloženo: 10.06.2013
    Uskutečněno: 10.06.2013
  • Profi foto

Maxim není mediální hvězda ale dopřál jsem mu chvilku slávy posuďte sami. ;-)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 26.06.2013
    Uskutečněno: 09.06.2013
  • skryté vady to k youngtimeru asi patří

Dlouho jsem nepsal ani nejezdil.Počasí stojí sice za ho... ,ale ani jsem nemohl. 1.průser po přetěsnění mi stejně jeden tlumič teče.Je mi na prd leštění hliníku každej tlumič tak 2 hodiny,protože 1 pístnice už nejde utě

Vloženo: 27.05.2013
    Uskutečněno: 27.05.2013
  • foto od kamaráda co už trochu umí

Maxim si zaslouží dotáhnout ten náš projekt do finále a to už není o mojí práci,ale o dnes skloňovaných mediích zkrátka "public relations" nafotit Promo mi pomohl kamarád Pavel.Za měsíc mám objednaného profíka a modelk

Vloženo: 10.05.2013
    Uskutečněno: 10.05.2013
  • 1 jízda

Většinou mi to vychází na nějaký svátek,protože nemusím být dopoledne ve fabrice. :-) Ráno bylo focení od kamaráda a když už jsem se ustrojil a Maxima vytáhnul vzal jsem to na pumpu dofoukat kola a pérování.Najednou i kd

Vloženo: 09.05.2013
    Uskutečněno: 09.05.2013
  • POPRVÉ Z GARÁŽE

Mám hotovo,ALE problém jak sundat toho mastodonta z montážního stolu ?!! Nakonec pomohl přítel Pan Motorkář "MIKO" a samozřejmě moje Vlaďka. Je venku bojím se s ním na místě pohnout,aby mě nepřevrátil a na hlavní stoj

Vloženo: 27.04.2013
    Uskutečněno: 27.04.2013
  • HOTOVO

Je to zvláštní,ale už můžu říct hotovo. +o( Uklidil jsem celou garáž a je to. B-) Zbývá vyzvednout SPZ dodat logo na nádrž a můžu Maxima vytáhnout z garáže. až bude na slunci pořídím foto i video.

Vloženo: 22.04.2013
    Uskutečněno: 22.04.2013
  • JE TEPLO TEDA NAD NULOU

jaro se blíží,klíče nestudí v rukách,tak jsem zabral i v týdnu.Je to jen na 2 hodinky a v 9 domů,abych se v noci vzbudil,kdyby nějakej můj dárek potřeboval pomoc. V podstatě mi zbývají už jen brzdy,zrepasovat všechny 3

Vloženo: 09.04.2013
    Uskutečněno: 09.04.2013
  • MAXIM už zaburácel

V sobotu 6.4.2013 Maxim po roce znovu ožil. Motor běží a je to opravdu masakr. :-) Na tom budu muset opravdu opatrně :-$

Vloženo: 08.04.2013
    Uskutečněno: 08.04.2013
  • Velikonoce už mám zase jiskru

Tak jsem se po týdnu dostal zase k Maximovi (y) Na radu kamaráda jsem rozdělal postupně všechny spoje.Udělal jsem si přípravek na vyndání konektorů,které jsou zajištěné proti vytažení.Všechno vymyté benzinem a napakovan

Vloženo: 30.03.2013
    Uskutečněno: 30.03.2013
  • TAK NEVÍM ALE POŘÁD ZIMA ?!!

Musel jsem koupit další velkou bombu s plynem,protože jaro nebude. +o( Práce pokročila do fáze dokončování a najednou mám zase Maxima skoro rozebraného. :-( .Vyměnil jsem olej v zadních tlumičích a tlaková zkouška ukáz

Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • ZIMA ANI TO TOPENÍ NESTÍHÁ

Kousek to poskočilo,ale ne moc je mi tam zima musím to topení vylepšit. Mám tam karburátory a airbox ten byl opravdu trauma celou dobu, protože ven jsem to vyškubal a zpátky to je po rozepření na všechny strany opravdu

Vloženo: 24.01.2013
    Uskutečněno: 24.01.2013
  • Nový rok

Se mě to nějak nedaří,ale tlačím to dál. +o( Po nemocnici jsem si nechal pořezat hubu z venčí měl jsem znamínko co šlo při holení většinou nějak pryč asi 6 štychů..Potom mě vzal zub co už ho mám rok zlomenej.Já debil

Vloženo: 13.01.2013
    Uskutečněno: 13.01.2013
  • PF 2013

Přejeme Vám přátelé krásné vánoce a v novém roce hodně štěstí a zdraví. Přidávám obrázky Vaší oblíbené cukrárny tak jak vypadá o vánocích. Něco z letošního rodinného alba. Jo a taky jsem cestou z práce potkal "ježíš

Vloženo: 20.12.2012
    Uskutečněno: 20.12.2012
  • GARANČNÍ PROHLÍDKA PO OPRAVĚ

Chtě nechtě musel jsem znova do servisu. Narkóza dopadla dobře když tady můžu psát Výsledek OK . (y) Zdělili mi,že jsem po dlouhé době 1 komu vyndali "benigní inverterovaný papilon". Česky to znamená po dlouhé do

Vloženo: 06.12.2012
    Uskutečněno: 06.12.2012
  • ZIMA NEVADÍ

Mám nového pomocníka,aby nezůstal MAXIM s GASEM přes zimu sám. Práce můžou vesele pokračovat za 10 minut je to na tričko. Investice 0 bombu půjčil Míra a dělo jsem našel u nás ve skladu. (y) ;-)

Vloženo: 01.12.2012
    Uskutečněno: 01.12.2012
  • státní svátek = pokrok v dílně ?!

Ono se už snad blíží se finále . ;-) Největší obavy jsem měl od začátku z elektriky. Yamaha to,ale měla už tenkrát vychytaný. Každej konektor má svojeho bráchu a ani jeden není stejnej. Mám to hotový zítra bude zkou

Vloženo: 17.11.2012
    Uskutečněno: 17.11.2012
  • krásná "bandaska"

Tak mám už zase narozeniny. +o( Dostal jsem pár dárků a užili jsme si to s malou Nikolkou.Jeden dárek,ale stojí za to.Vrátila se mi nádrž od mistra lakýrníka.Náš Pája je opravdu šikovnej. (y) Nechal jsem vyrobit podle sv

Vloženo: 15.10.2012
    Uskutečněno: 15.10.2012
  • krok za krokem

Dnes je státní svátek a i když nám na našeho Václava stříleli je mi to jedno. +o( Já mám svoje motušky a 1 den kdy se jim můžu věnovat navíc. :-) Dopledne v dílně u MAXIMA no a odpoledne do zbroje a na Gasu ( report

Vloženo: 29.09.2012
    Uskutečněno: 28.09.2012